Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lunch & Laugh with Chris Stokes / Tallinn Comedy Festival

R 12.10.2018 14:00
LHV kontor
Lunch & Laugh with Chris Stokes: We Don’t Need Roads

12. oktoober kell 14, LHV panga kliendikontor, Tartu mnt 2
Pilet 10€

Tallinn Comedy Festival toob teie ette taas formaadi Lunch & Laugh. Mõeldud nendele asjalikele inimestele, kellel on tihe päevakava ja kes heameelega ühendaksid kasuliku meeldivaga ehk naermise söömisega.

Lunch & Laugh toob Sinuni tuntud UK koomiku Chris Stokesi ning pakub kerge, aga maitsva lõuna (mis sisaldub piletihinnas). Kohtade arv on piiratud!

Chris Stokes on olnud professionaalne koomik juba aastast 2009. Tal on suurepärane huumorisoon, oma stiil ja laialdased teadmised, mida kõike ta rakendab sotsiaalsete väärarusaamade koostvõtmiseks läbi isiklike lugude ja kogemuste — sarmikalt ja siiralt. Chrisi huumor on intelligentne ja heatahtlik ning niipalju, kui teda näinud oleme, püsivad tema naljad kindlalt ülevalpool vööd.

Chrisi neli sooloshow´d on saanud Edinburghis sooja vastuvõtu publikult ja kriitikutelt, üks neist pälvis Leicester Comedy Festivalil parima show tiitli.

Tema värskeim show “We Don’t Need Roads” räägib ajast, ruumist, armastusest, reaalsusest ja hammastest. Kaheksa-aastase lapsena käis Chris hambaarsti juures ja seal juhtus midagi, mis mõjutab meie kõikide elusid…

“Tõeline talent… Selleks, et miksida oma ettevalmistatud materjal improvisatsiooniga pealtnäha pingutuseta, on vaja oskusi” — The Skinny

“Tõeliselt muljetavaldav koomik” — The New Statesman

“Väga naljakas ja meisterlikult loodud stand-up“ – Broadway Baby

https://www.youtube.com/watch?v=ugJ2klBk4bk


https://www.chrisstokescomedy.com/

Head nalja toetavad tõsiste tulemustega LHV pensionifondid. Lunch & Laugh toimub LHV Panga kliendikontoris aadressil Tartu mnt 2.
 
LHV pensionifonde valitseb AS LHV Varahaldus. Tutvu prospektidega lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjatelt
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Lunch & Laugh with Chris Stokes / Tallinn Comedy Festival R 12.10.2018 14:00 LHV kontor
Hinnainfo
Pilet 10€

Toimumiskoht
Tartu mnt 2 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Samas toimumiskohas