Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Naistepäeva kingitus ''Päev iseendale''. Inspiratsioonipäev

L 10.3.2018 10:30
Kernu mõis
39.00
„Päev iseendale“ maalilises Kernu mõisas.

Meestelt naistele NAISTEPÄEVA kingitus. Õpi tundma meest!


Kallis Naine!

Tänane päev on Sulle! Et saaksid särada, anda endale tõelist aega, tunda end täiusliku naisena, ilu, külluse ja inspiratsiooni seltsis!

Täna paitavad meie silmi Kernu mõisa interjöör, meelitavad meie kõrvu toredad mehed, toidavad meie meeli maitsed nii toidu, kosmeetika, tarkuseteradena!

Me toome Sinuni läbi meeste huvitavaid teadmisi, taipamisi, et saaksid rohkem olla naine, lõdvestuda iseenda olemisse ja tunda end toetatuna, tasakaalukana, meeste kõrval.
Tundes rohkem ennast ja meest!

Naudime, tantsime, kuulame, märkame ja särame täna!


Kogemusi, taipamisi, inspiratsiooni NAISTELE JAGAVAD:

IMRE KOSE Elu kui looming. Kust tekib looming, mida teha, et lokkaks inspiratsioon. Kuidas põimida töö ja looming. Kuidas elada pidevas loomingus.

TIIT TROFIMOV Seksuaalenergia ja naised. Mis on seksuaalenergia, kuidas ta liigub, mida sellega teha, kuidas teda veelgi enam enda kasuks tööle panna. Tiit on kehaterapeut, kes tervendanud nii naisi kui mehi nende füüsilistest hädadest. Asjad on lihtsad ja Tiidu käest küsime, kui lihtsad need asjad tegelikult on.

ALEKSEI TUROVSKI räägib teemal Mehed ja Naised loomariigis. Ürgsus, instinktid, rollid, armastus, perekond. Ehk mis on alati olnud nii ja ka jääb sest oleme loomad. Tasub teada.

PEEP VAIN räägib teemal Muutus. Kuidas elu järjest paremaks sättida. Elu on sinusoidne ja üleminekuline. Kord on mägi, siis küngas, siis janune kõrbeliiv. Peep on elanud mitut elu, maitsnud erinevaid maitseid. Igal etapil oma eluga edukalt hakkama saamise retsepte oma elust jagab ta. Lisaks on Peebul varuks ka üks väike KINGITUS NAISTELE.

ELERY TAMMEMÄGI Tark ja vägev Eesti naine. Milleks mees? Tänapäeva lähisuhted, kuidas hoida tasakaalu ning häid suhteid. Naiste tarkus, elujõud, vägi ning tasakaal. Millest nad koosnevad, mida on vaja teada, et suhetes õuel valitseks rahulolu ning õnn. Meeste ja naiste eduka suhte nippe jagabki Elery.

KRISTINA PAŚKEVICIUS viib meid tantsurännakule. Läbi tantsu õpetab Kristina avama ning avastama üha uusi rikkusi enda sees. Tantsib meid vabaks ja avali, sellele mis tuleb ja tulla võib ning tulema peab! Tants läbi elu.


KOHAPEAL ON NAISE TERVISE,  ILU JA HEAOLU BAŹAAR

·         MARILIN SIKKAL´i kollektsioon -  Esitlusele tuleb Praktiline rõivadisain,

mis on inspireeritud mehe igavikulisest tarkusest. Marilin Sikkal´i kollektsioon kannab sel korral igaviku, tarkuse, helluse ja armastuse sõnumeid, mille autoriteks on end ajalukku kirjutanud mehed…

·         TERVISEKOHVIK  City Detox by Terje Mander

·         Dr. HAUSCHKA meiginurk

Tutvustab värvideküllast ja maalikunstist inspireeritud kevadist meigikollektsiooni Purple Light ning temaatilist koostööprojekti ehtebrändiga New Vintage by Kriss. Tule proovi enda jaoks uut!

·         PILGRIM kirjastus

·         ELLU SALLID Helen Vaksa

·         15- ja 30min. massaaźid Külli Kärmann

·         BELLISSIMA sukamaailm

·         DECORIS showroom SOENGUVÕLURID

·         MEESTEMOOS

·         ENERGIAPILT Helve Pärna

·         EHTED Malle Jürilo

·         DAYSY viljakusmonitorid

·         ECOSH LIFE väetoidulisandid

·         KÄSITÖÖKREEMID Age Uudmäe

18.30 Naistepäeva järgne kontsert. Kitarril mängib ja laualab naistele südamelaule RAIGO KALJUS.

Kallis naine! Tea, et Sa väärid armastust, òrnust, hellust ja hoolitsust ja need kvaliteedid saavad tulla ainult südamest! Kutsume Sind õhtul ürituse järgsele Naistepäeva kontserdile, et just Sulle neid kvaliteete oma südamest jagada.

TOIMUMISKOHT:  KERNU MÕIS, www.kernumois.ee. Kogu päeva vältel on avatud mõisakohvik „Ludvig“.

TRANSPORT: Soovijatele stardib kell 09.30 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eur, mille saab tasuda bussis ning vahepeatusi antul suunal saab teha). Kes tulevad autoga, siis kohapeal on parkimisvõimalus.


PILETID: Müügil PILETILEVIS.

Rohkem infot ürituse kohta leiad meie Facebooki lehelt, Päev iseendale


Igale piletiostjale KINGITUS kohapeal!

Kontakt: kristi@skillconsult.ee
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

PILETID: 39 EUR
Sissepääs üritusele avatakse kell 10. Ürituse kestus on 8h.
Üritusele kehtib vanusepiirang alates 16 eluaastat.

TRANSPORT: Soovijatele stardib kell 09.30 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eur, mille saab tasuda bussis ning vahepeatusi antul suunal saab teha). Kes tulevad autoga, siis kohapeal on parkimisvõimalus.

https://www.facebook.com/Päev-iseendale-1823257331293242/


Igale piletiostjale KINGITUS kohapeal!

Kontakt: kristi@skillconsult.ee

Toimumiskoht
Kernu Mõis, Kohatu küla, Kernu vald, Harjumaa Kernu vald Eesti
Sündmuse korraldaja
City Detox OÜ
Rästa 10b Tallinn Harjumaa
56504844
terjemander@gmail.com