Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Võsu Rannafestival - Power on the Beach 2018

R 27.7.2018 15:00 - P 29.7.2018 13:00
10.50 - 60.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Võsu Rannafestival-Power on the Beach   2018

Suve meeleolukaim rannapidu  Võsu Rannafestival –Power on the Beach 2018 toimub  27.07 ja 28.07.18
Peaesinejad on maailmakuulus Rudimental ja Sean Kingston

Suve meeleolukaim rannapidu Võsu Rannafestival – Power on the Beach 2018 toimub sel suvel 27-28. juulil ja täidab Lääne-Virumaa populaarse suvituspaiga taaskord parima tantsumuusikaga. Kahel päeval astuvad rannalavale mitmed tuntud artistid nii kodumaalt kui ka mujalt maailmast..
Rudimental on  neljast produtsendist ja DJ-st koosnevev Inglismaa kooslus! Nende tähelend sai alguse 2012. aastal, kui nad avaldasid koostöös John Newmaniga loo “Feel The Love”, mis jõudis UK singlimüügi tabeli esimesele kohale. Sellele järgnesid globaalsed superhitid “Not Giving In” ning samuti UK tabeli kõrgeimale poodiumikohale tõusnud “Waiting All Night”. Nende debüütalbumit “Home” saatis samuti meeletu müügiedu ja see jõudis UK albumimüügi tabeli esimesele positsioonile. Rudimentali teine stuudioalbum “We The Generation” avaldati 2015 aastal. See sisaldab teiste hulgas ka koostöös Ed Sheeraniga valminud hitte “Lay It All On Me” ja “Bloodstream”.

Rudimental on olnud nomineeritud mitmetele olulistele muusikaauhindadele, teiste hulgas MTV Europe Music Awards ja Brit Award. Viimaselt viisid nad koju ka parima Briti singli trofee. Nad on oodatud külalised maailma suurimate festivalide pealavadel ning nende energilised show’d on publiku poolt kõrgelt hinnatud terves maailmas. Ülemöödunud aastal astusid nad üles ka Weekend Festival Balticu pealaval.

Sean Kingstoni esimeseks hittsingliks oli 2007. aastal „Beautiful Girls“, mis vallutas nii Eesti kui ka Euroopa raadiojaamade edetabelid. Tema hitipagasisse kuuluvad veel „Me Love“, „Eenie Meenie“, „Take you there“ & „Fire Burning“. Oma lühikese karjääri jooksul on Sean jõudnud koostööd teha selliste tuntud artistidega nagu Gwen Stefani, Kelly Clarkson, Chris Brown, Natasha Bedingfield, Justin Bieber jpt.

Koos festivaliga on suuremaks kasvanud nii artistide nimistu kui ka lava. Oodata on võimsat showd ning valgus- ja visuaalefekte LED ekraanidel. Kahe päeva jooksul astuvad lavalaudadele veel mitmed Eesti kui ka külalisesinejad Mr Belt & Wezol(NL) , Tanel Padar, Lemon Fight, Alex Mattson(FIN),  Shanon, Karl-Erik Taukar Band, Liis Lemsalu,  Arop,  Indrek Ventmann,  Pu´r Mu´dd ning  Vaje´.
Mõlemal päeval on ka afterparty’d legendaarses ööklubis “Seitsmes taevas”, kus on DJ-deks Andres Aljaste, Kristjan Kaunisaar , Kert Allas ja Vahur Kollom.

Õhtujuht Andres Puusepp on ürituse eel põnevil.
„Mul on hea meel, et ühel laval saavad kokku tuntud artistid nii Eestist kui ka välismaalt – nende kooslus teeb kindlasti sellest üritusest parima rannapeo sel suvel!” kommenteeris Puusepp.
Andres Aljaste teeb meeldejääva otseülekande ka Power Hit Radio eetris ning seda mõlemal päeval.
“Olen põnevil, sest saame olla publikule ühtlasi väga lähedal ning peo korralikult käima tõmmata ning samuti pakkuda ka raadiokuulajatele seda võimsat elamust läbi radio otse-eetri,” sõnas Aljaste.

Mõnusad toidud, kosutavad rannajoogid, parim seltskond, artistid, elamused ja imekaunid Amici tantsutüdrukud – seda kõike pakub Võsu Rannafestival Power on the Beach 27. ja 28. juulil Võsu rannas!
Festivali sündmused