Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Haapsalu Itaalia Muusika Festival

L 2.6.2018 16:00
Haapsalu Piiskopilinnuse Hoov
31.80 - 96.25

Haapsalu lossihoovis toimub Itaalia muusika festival. Peaesinejaks on kultusmuusik PUPO2. juunil täitub Haapsalu lossihoov tõelise Itaalia muusika festivaliga, mis toob kuurortlinna hinnatud artistid. Esinemise lõpetanud Adriano Celentano soovil esitab tema armastatud hittlaule mehe sõber Adolfo Sebastiani, italo-disco toob lossi müüride vahele Fransesco Napoli ja õhtu peaesinejaks on esmakordselt Eestis välikontserdiga üles astuv Itaalia muusik, näitleja ja kirjanik PUPO.Õhtu peaesineja Pupo (Enzo Ghinazzi) on Itaalia muusik ja telekuulsus, kes tegi oma lauljadebüüdi 1975. aastal. Laulja saavutasi maailmakuulsuse lauluga “Gelato al Ciaccoloto” ja samanimelise albumiga, mis tõi kuulajateni ka hittloo  “Ciao”. 1980. aastal osales Pupo Sanremo muusikafestivalil ja võitis selle looga “Su Di Noi”. Võidulugu tuli albumilt “Più di Prima”, millelt on pärit ka kuulus armastuskiri Firenze linnale, laul pealkirjaga “Firenze Santa Maria Novella”. 1986. aastal ilmus album “Pupo”, mis saavutas Nõukogude Liidus, sealjuures ka Eestis tohutu edu. Pupo on karjääri jooksul võitnud kokku rekordilised 11 kuldplaati. Lugude kirjutajana on Pupo loonud laule nii Ricchi E Poverile kui ka Umberto Tozzile ja Giancarlo Bigazzile. Pupo saabub Haapsallu 12-liikmelise live-bändiga, garanteerides Itaalia muusika austajatele unustamatu kontserdielamuse.Adriano Celentano laule esitab Haapsalu festivalil Celentano isklik sõber Adolfo Sebastiani koos bändiga. Tegemist on Itaalia muusikaekspertide hinnangul parima Celentano laulude kontserdiga. Koosluse loomiseks ja laulude esitamiseks andis idee Adriano Celentano pärast karjääri lõpetamist 15 aastat tagasi.
Itaalia popmuusikaga täidab Haapsalu Piiskopilinnuse italo-disco meister Fransesco Napoli.  Tema karjäär algas 1980ndatel Saksamaal, kus ta sai kiiresti populaarseks tänu poplauludele, mida ta tõlgendas itaalia keelde. Fransesco Napoli album “Lady Fantasy” müüs 12 miljonit eksemplari 44 riigis. Kõige kuulsamad Napoli laulud on “Balla Balla”, “Marina”, “Borneo”, “Klaveripiano” ja “Ciao Italia”.

Suurejooneline Itaalia muusika festival toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis järgmise aasta 2. juunil. Samal ajal peetakse linnas Itaalia veinipidu, mis toob Haapsalu peatänavatele Itaalia maitseid ja veine. Igal aastal külastavad üritust tuhanded Itaalia kultuuri austajad nii Eestist kui ka välismaalt.Eelmise Haapsalu Itaalia festivali peaesinejaks Al Bano, kelle esinemine lõi kümne aasta järel Piiskoplinnuse rahvarekordi.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Haapsalu Itaalia Muusika Festival L 2.6.2018 16:00 Haapsalu Piiskopilinnuse Hoov 31.80 - 96.25
Hinnainfo
Pilet erihinnaga kuni 10.detsembrini (või kuniks sooduspileteid jätkub) 19 €. (VÄLJA MÜÜDUD)
Pilet alates 11. detsember 24 €(VÄLJA MÜÜDUD)
Pilet alates 1. jaanuar 29 €

Istekoha pilet 40 €*
*Garanteeritud istekoht. Numereerimata istekoht garanteerib istekoha alas, mis annab ideaalse ülevaate kontserdist ja Piiskopilinnusest. Saadaval vaid 300 istekohta.

VIP pilet 89 €*
*VIP pilet sisaldab: Festivali pääse, VIP kaelakaart, privaatne, kõrgemal asuv eraldatud ala, tasuta lahjad alkohoolsed ja karastusjoogid, eraldi baar ja tualetid. Lastele on VIP alasse koos VIP piletit omava täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta.

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 2.30 € - 6.75 €

Lastele vanuses kuni 13a (k.a) on sissepääs tasuta

Väravad 16:00
Toimumiskoht
Lossiplats 3 Haapsalu Läänemaa Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee