Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mailaul 2018

K 2.5.2018 18:00 - L 5.5.2018 23:59
4.50 - 46.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Autorilaulufestival Mailaul toimub 2.–5. mail Tartus. Tänavu, kui Mailaul toimub 15. korda, astuvad festivalil üles Siiri Sisask, Miljardid, Stig Rästa, Hedvig Hanson ning Riho Sibul, Vladislav Koržets, Ain Agan ja paljud teised.

Mailaulu laval esitab artist muusikat, mille ta ise on loonud. Enda jaoks. Enda järgi. Nii nagu autorid on erinevad, on ka Mailaulu kontserdid eriilmelised. Jaani kirik kontserdipaigana annab autorile ruumi enda hääle kõlama panemiseks. Omaette kogemuse pakub valguskunst kiriku seintel.

Mailaulu kavas on ka kaks muhe-mahedat kontserti Tartu Erinevate Tubade klubis, kus ühe õhtu jooksul astuvad üles mitmed erinevad autorid. Ühel neist kõlab džässihõnguline ja teisel rokilikum muusika. Tartu Erinevate Tubade Klubis saab nautida lugude jutustamist ja vahetut kontakti esinejatega. Ja lõpuks: kindlasti ei puudu festivalil pidulisemad õhtud ja võimalus ennast kevadesse tantsida.

Mailaulu programmi kokku panemisel lähtume žanrilisest mitmekülgsusest. Festivali erinevates kontserdipaikades kõlab muusika autorifolgist eksperimentaalse džässini. Igas vanuses kuulaja leiab endale Mailaulu programmist midagi meelepärast.

Rohkem infot: www.mailaul.ee
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti