Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PET SHOP BOYS / Õllesummer Festival 2018

R 6.7.2018 17:00
Tallinna lauluväljak
13.45 - 94.50
AVALIKUSTATUD! PET SHOP BOYS ESINEB MAAILMATURNEE RAAMES ÕLLESUMMERIL

Õllesummer Festivali reedese peopäeva peaesinejana astub lavale Briti muusikaajaloo kõige edukam duo Pet Shop Boys. 6. juulil festivali pealaval  esinev elektropopi megaduo tuleb Eestisse oma maailmaturnee SUPER raames ning toob kaasa suure valgusshow ja armastatud hitid.

“Pet Shop Boysi viis aastat tagasi toimunud kontsert on Õllesummer Festivali läbi aegade kõige edukam. Kui nad oma SUPER tuuri välja hõikasid, siis polnud kahtlust, et neid meile uuesti esinema tahame. Nende pühendumus, muusika ja vibe on midagi erilist,” kommenteeris festivali peakorraldaja Marje Hansar reedese peaesineja valikut. “Pet Shop Boys on lisaks Franz Ferdinandile juba teine headliner, kes selleaastase festivali programmist on välja kuulutatud. Lähiajal on oodata veel häid uudiseid.”  lisas ta.

Pet Shop Boysi kontserdid on tuntud erilise valgus- ja lasershow poolest. SUPER on eelmiste tuuridega võrreldes oluliselt tempokam, kuid oluline on, et esitamisele tulevad kõik armastatud hitid. Pet Shop Boys on üle maailma müünud enam kui 50 miljonit albumit ning nende lood on olnud üle maailma muusikaedetabelite tipus. Õllesummer Festivalil esineb Pet Shop Boys reedel, 6. juulil.

Õllesummer Festivali päevapilet maksab 23 eurot ning tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud festivali päeval. Piiratud koguses müüdavad festivali passid hinnaga 40 eurot tagavad sissepääsu kogu festivali perioodil 4.-6. juulini. Piletid on müügis Piletilevi kodulehel ja müügipunktides üle Eesti.

Pet Shop Boys – “West End Girls”
https://www.youtube.com/watch?v=p3j2NYZ8FKs

Pet Shop Boys - “It's a Sin”
https://www.youtube.com/watch?v=dRHetRTOD1Q

Pet Shop Boys – “Always on my Mind”
https://www.youtube.com/watch?v=wDe60CbIagg

Sündmuse koduleht: http://www.ollesummer.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PET SHOP BOYS / Õllesummer Festival 2018 R 6.7.2018 17:00 Tallinna lauluväljak 13.45 - 94.50
Hinnainfo

Täishind 23 €
Lapsele 6-11 a (k.a) ja pensionärile 12 €
VIP pileti 59 €
VIP pilet alates 14.05 89€

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 0.95 € - 5 €

Õllesummeri VIP-pilet:
Istekoht loožis laulukaare all
Auto parkimiskoht lauluväljaku nõlval asuvas parklas
WC laulukaare hoone siseruumides
Eraldi baar jookide ning kerge- ja kange alkoholi valikuga

Meelespea
VIP-pilet kehtib ainult päeval, milliseks pilet on ostetud. VIP-pileti omanikul on õigus sellel festivali päeval, milliseks pilet on ostetud, kontserte jälgida laulukaare all asuvast  VIP-loožist. Kõik kohad loožis on nummerdatud. Loož asub laulukaare all umbes 60 meetrit lavast.  VIP-pileti omanik pääseb looźi laulukaare treppide kaudu. VIP-pileti ettenäitamisel on õigus tasuta parkida lauluväljaku  nõlval asuvas parklas sissesõiduga Lasnamäe väravast. Looźi pääsemiseks peavad kõik isikud omama VIP-piletit välja arvatud kuni 2-aastased lapsed, juhul kui istuvad vanema süles. VIP-pileti omanikud saavad festivali territooriumile piletiga, mis vahetatakse käepaela vastu looži sisenemisel.


Lisainfo:
0-5 aastased lapsed (k.a) saavad festivalile tasuta
Alkoholi ostmisel kohustuslik esitada dokument
Ligipääs ratastooliga on olemas

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Meediaekspress OÜ
Narva mnt.95 Tallinn 10127 Harju
marje@ollesummer.ee