Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RETROBEST FESTIVAL 2018 - Kahe päeva pilet 29.06-30.06

R 29.6.2018 15:00 - L 30.6.2018 23:59
PÜHAJÄRVE PARK, OTEPÄÄ
Retrobest festival 2018“Suvepuhkus“, peaesinejad Alphaville, CC Catch ja klubimuusikalegend Chicane

Selle suve suurim stiili- ja ajastufestival Retrobest toimub Pühajärve ääres 29. ja 30. juunil. Festivali teemaks on sel korral “Suvepuhkus”, mis toob endaga kaasa palju üllatusi, lõunamaised rütme, stiilseid külalisi ja järgmise suve parima nädalavahetuse. Festivali peaesinejateks on ajatud hitimeistrid Alphaville, CC Catch, Baccara, The Gibson Brothers ja klubimuusikalegend Chicane


Alphaville annab pühajärvel võimsa best-of hittide kontserdi. Ettekandele tulevad mõistagi “Big in Japan”, „Sounds Like a Melody“ ja “Forever Young”. Modern Talkingu looja Dieter Bohleni poolt avastatud C. C. Catch tuleb ja avastab esmakordselt Lõuna-Eesti võlusid ning esitab oma varasalvest aegumatuid hitte, mille seast võib leida “Strangers by Night”, “I Can Lose My Heart Tonight” ja “Nothing But a Heartache”. Retrobestile toob lõunamaised rütmid kaasa 1970. loodud trio The Gibson Brothers. Vendade loomingusse kuuluvad lood “Cuba”, “Ooh, What a Life” ja “Que Sera Mi Vida”. Retrobesti külastab ka aastal 1977 maailma muusikat lauludega “Yes Sir, I Can Boogie” ja “Sorry, I'm a Lady” muutnud duo Baccara, eesotsas bändi asutaja Mayte Mateos. Stiilipeo piire tuleb murdma Saksamaalt saabuv E-Rotic, kelle laulusõnad toovad konservatiivsematel ajasturänduritel puna põskedele. Kahetuhandendate klubimuusikasõpru rõõmusab Inglismaalt pärit superstaar-dj Chicane. Hitid „Saltwater“,  „Stoned in Love“ koostöös Tom Jonesiga ja Bryan Adamsiga vokaaliga rikastatud „Don’t Give Up“.

Eesti artistidest on Retrobestil rivis originaalkoosseisus Nexus, Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kuldne Trio, Black Velvet, Mr Happyman ja Karavan.

Retrobest “Suvepuhkus” toimub 29 ja 30 juuni Otepääl looduskauni Pühajärve ääres. See on planeet Eesti parim stiilipidu - seega hakkake juba mõtlema riietuse ja aksessuaaride peale; pühkige oma neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

PILETIHINNAD TÕUSEVAD ALATES 14.VEEBRUARIST.

Kahe päeva pilet 42€
Mürsiku 2 päeva pilet (10-15a.) 16€
Kahe päeva VIP pilet 160€

*VIP pilet sisaldab: Festivali pääse mõlemaks festivalipäevaks, tasuta parkimine, VIP kaelakaart, privaatne, kõrgemal asuv eraldatud ala, tasuta lahjad alkohoolsed ja karastusjoogid, eraldi baar ja tualetid. Tasuta sissepääs afterpartyle klubis Comeback.

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1.30 € - 12 €

Lastele vanuses kuni 9a (k.a) on sissepääs tasuta

Toimumiskoht
Pühajärve küla, Ranna tee Otepää vald Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee