Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rock in Haapsalu 2018

L 21.7.2018 18:00
Haapsalu Linnus
39.00 - 95.00
Muusikasensatsioon 2Cellos esineb Rock in Haapsalul

Erakordne ja kiirelt üle maailma südamed vallutanud  2Cellos on selleaastase Rock in Haapsalu peaesineja. Muusikalisi piire purustav ja visuaalselt efektne 2Cellos esineb Haapsalu Lossihoovis täispika live-ga 21. juulil maailmatuuri The Score World raames.

Rock in Haapsalu jätkab traditsiooni tuua Eestisse klassikalise ja rokkmuusika erilisi kooslusi. Eelmisel aastal andsid unikaalses linnusehoovis võimsaid kontserte teise seas Paul Young ning Gary Brooker sümfooniaorkestriga.

Nägus noormeeste duo on viimase aja edukaim klassika ja rokkmuusika sulam.
2Cellos esitab eranditult väga tuntud hitte suurimatest filmidest ja rokkmuusika legendide repertuaarist. Nii saavad uue kuue AC/DC ja Rolling Stones-i suurhitid ning U2 ja Michael Jacksoni armastatud lood. Osa showst kuulub filmimuusika klassikale alates Titanicu tunnusloost kuni Troonide mängu teemameloodiani.

2Cellos sai alguse alles hiljuti, 2011. aastal, mil Sloveenia-Horvaatia päritolu Luka Šulić ja Stjepan Hauser lasid välja oma esimese tšellodel mängitud loo - Michael Jacksoni "Smooth Criminal". Mehed said kokku ning hakkasid improviseerima aastajagu ennem Horvaatias klassikalise muusika meistriklassis.

Üleöö YouTube-i sensatsiooniks tõusnud duo kogus kiiresti populaarsust juba oma esimese albumiga, kus töödeldi Coldplay, Nirvana, Guns'n'Roses-e jt hitte. Duo esines peagi juba kuninganna Elisabeth II Teemantjuubelil ning tuuritas Elton Johniga.

2Cellos lasi eelmine aasta välja oma neljanda albumi Score, mis on salvestatud London Symphony Orchestraga. Ka Haapsalu kontserdil saadab 2Cellos-t saatebänd.

Tehniliselt on raske 2Cellos-le midagi vastu panna, nende kõrget talenti on kiitnud nii kriitikud kui sajad tuhanded kontserdikülastajad maailma eri riikides. Mehed ise on öelnud oma crossover-stiili kohta, et nad fännavad samapalju AC/DC-d kui J. S. Bach-i.

Rock in Haapsalu täiendab oma esinejate rida peagi veel. Festivali piletid on müügis Piletilevis.

Official videos:
Smells Like Teen Spirit  https://www.youtube.com/watch?v=nsXyRhqgvs8
Thunderstruck  https://www.youtube.com/watch?v=gNVNsuh5B8g
With or Without You  https://www.youtube.com/watch?v=LbBoSbr-KSo
Viva La Vida  https://www.youtube.com/watch?v=0Tu6MknoPmQ
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Tavapilet 39 Eur
Vip 95 Eur

Hinnad tõusevad!

VIP pilet: VIP ala on ainuke istekohtadega sektor festivali platsil. VIP pass sisaldab nummerdatud isetekohta poodiumil, kus avaneb hea vaade lavale, eraldi tualetti ja baari

Lastele vanuses 8 eluaastat (k.a.) on sissepääs koos täiskasvanud saatjaga tasuta.

Väravad avatakse kell 18:00

Toimumiskoht
Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
Healer OÜ
Männi 18 Haapsalu 90509 Läänemaa
info@rockinhaapsalu.ee