Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SWEET SPOT FESTIVAL

R 27.7.2018 15:00 - L 28.7.2018 23:59
Kultuurikatla park
69.50 - 149.50
Sel suvel esmakordselt toimuv festival Sweet Spot avalikustas esimesed esinejad! Festivali viiel laval Kultuurikatla pargis astuvad üles London Grammar, Mew, Jose Gonzalez, Trad.Attack! ja paljud teised. Sweet Spot festival leiab aset 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Piletid on müügil alates 4. aprillist festivali kodulehel www.sweetspot.ee ja Piletilevis.

Sweet Spot Festivalil esinevad:
London Grammar
Mew
Jose Gonzalez
Trad.Attack!
5’Nizza
Onni Boi
Pyhimys
Vaiko Eplik
Leslie Da Bass
Miljardid
Chalice
Reket
Mahavok
+ paljud teised!

London Grammar on unenäoliselt melanhoolne briti elektro-pop trio, kes saavutas suurema tuntuse oma esimese albumiga “If You Wait” aastal 2013. Singlid “Strong”, “Hey Now” ja “Wasting My Young Years” on tuttavad miljonitele muusikasõpradele kogu maailmas. Eelmisel aastal ilmunud teine album “Truth Is a Beautiful Thing” jõudis Suurbritannias plaadimüügiedetabeli esikohale ning Sweet Spot festival toob kauaoodatud bändi nüüd ka Tallinnasse esinema.

Taani alternatiiv-rokk bänd Mew on tegutsenud alates 1995. aastast ning andnud selle aja jooksul välja seitse stuudioalbumit. Bändiliikmed on oma stiili iseloomustanud kui indie-staadionimuusikat ning kuulajad nõustuvad – bändi looming on eepiline, kuid mitte ülepaisutatud, pisut unelev äikesetormi pop.

Eestlaste poolt palavalt armastatud Argentiina päritolu Rootsi laulja-laulukirjutaja Jose Gonzalez on samuti festivalil üles astumas ning tema akustilisel kitarril mängitud imelised meloodiad ja kaunis vokaal sobivad sumedasse festivaliõhkkonda kahtlemata suurepäraselt.

Trad.Attack! muusikahuvilisele eestlasele kindlasti tutvustamist ei vaja ning arvestades nende ambitsioonikat plaani anda kontsert igas maailma riigis, räägitakse neist kindlasti üsna pea juba kõikides maailma nurkades! Trad.Attack! annab oma suve ainsa kontserdi Põhja-Eestis just Sweet Spot festivalil. "Suvist maailmaklassi festivali ootas pealinn juba ammu. Äge, et see nüüd toimub ja oleme väga elevil, kuidas see kõik välja hakkab nägema. Omalt poolt lubame festivalipublikule põhjalikult ettevalmistatud ja siiani kindlasti kõige edevamat show´d!" lubab bändiliige Jalmar Vabarna.

Lisaks leiab esinejate nimekirjast populaarse Ukraina duo 5’Nizza, põnevad Soome artistid Pyhimys ja Onni Boi ning suurepärased Eesti esinejad – Vaiko Eplik, Leslie Da Bass, Miljardid, Chalice, Reket ja Mahavok. Esinejate nimekiri täieneb peagi.

Piletid festivalile tulevad müügile alates 4. aprillist festivali kodulehel ning Piletilevis. Sweet Spot festival toimub 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Festivali meediapartner on Eesti Meedia – raadio Kuku ja Postimees vahendavad festivali ettevalmistusi ja kohapealset melu.

Vaata ja kuula:
London Grammar – Strong https://www.youtube.com/watch?v=6drfp_3823I
Mew – Special https://www.youtube.com/watch?v=hsA88gSANts
Jose Gonzalez – Stay Alive https://www.youtube.com/watch?v=NucJk8TxyRg
Trad.Attack – Kabala (live) https://www.youtube.com/watch?v=6ZqAq5xjcQI
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
SWEET SPOT FESTIVAL R 27.7.2018 15:00 Kultuurikatla park 69.50 - 149.50
Hinnainfo
Kahe päeva tavapilet:
Kiirematele 59 €
Edasi 69 €

Kahe päeva VIP pilet:
Kiirematele 129 €
Edasi 149 €

Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi'
VIP pileti sisaldab

• eraldi sissepääs
• eraldi ala pealava kõrval
• eraldi WC

Lastele kuni 7a. sissepääs tasuta!
Erivajadustega kliendi saatjale on sissepääs tasuta

Pidlistamine/filmimine pole lubatud

Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Sweet Spot Music Festival OÜ
Telliskivi 60 Tallinn Harjumaa
55560153
hardi@rle.fi
Samas toimumiskohas