Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

URISSAARE KANTRIFESTIVAL 2018

R 17.8.2018 17:00 - L 18.8.2018 23:59
15.50 - 22.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Urissaare Kantri 2018 – Eesti mõnusaim farmifiilingu festival ootab taas kõiki vanu ja uusi sõpru!

Juba neljandat korda avab Urissaare Rantšo oma väravad kõikidele kantrisõpradele. Teid ootab Eesti vingeim farmifiilingufestival – Urissaare Kantri 2018!

17. ja 18. augustil olete oodatud nautima kantrifestivali melu Univere külas, Mulgi vallas asuva Urissaare Rantšo õuel. Festivalil ootab teid kaasahaarav muusikaprogramm – mitmel laval astuvad üles omanäolised ansamblid ning saloonis toimub line-tantsu pidu hommikuni!

Lisaks pakub festival unustamatuid elamusi kaasahaaravate võistlusmängude, atraktsioonide ja kohalike talutootjate laadaga! Pisipere festivalimeeleolu hoiab üleval lastealal toimetav kauboipreili, kelle juhtimisel toimuvad erinevad mängud, meisterdamine, joonistamine, näomaalingud ja loomulikult heinas möllamine.

Muusikaline programm täieneb jooksvalt - kõige värskem info on kättesaadav meie kodulehel www.urissaarekantri.ee ja Urissaare Rantšo ning Urissaare Kantri 2018 Facebooki lehtedel.

Farmifiilingu loovad:

- Omanäolised muusikakollektiivid

- Suupillikool ja Line-Dance Meistriklass!

- Kantrimehe ja Kantrinaise võistlused

- Jõllitamise Eesti Meistrivõistlused 2018

- Pop-up talurestoran ja toiduvagun

- Kohalike tootjate mahetoidu- ja käsitöölaat

- … ja paljugi muud!

Luba endale suve lõpus üks unustamatu festivalielamus.

Festivalipiletid ja passid Piletilevist ja Urissaare Rantšo väravast!

OLULINE TEADA

1. Pileti saate vahetada käepaela vastu piletitelgis Urissaare Rantšo väravas.

2. Festivali passi ja päevapileti soodushind kehtib 8-16 aastastele noortele ja pensionäridele, soodustuse kehtimist kontrollitakse festivali piletitelgis (võta kaasa soodustust tõendav dokument).

3. Kuni 7 aastased (k.a.) lapsed saavad festivali alale tasuta, et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid küsimusi, soovitame lasta ka lastele panna piletitelgis käepael.

4. Sügava puudega isik saatja pääseb festivalile tasuta. Sügava puudega isiku saatjale kehtib festivalipileti soodushind.

5. Soovitame riietuda vastavalt ilmastikule ja pidada meeles, et kantristiilis riietujat ootavad eest ülevoolavad komplimendid. Meeleolu aitab luua stiilne kaabu.

6. Telkla on avatud 17. august kell 17:00 - 19. august kell 12:00. Võta kaasa oma telk ja magamisvarustus. Telklas on WC ja mobiili laadimise võimalus! Samuti on olemas pesemisvõimalused ning end saab värskendada tiigis.

7. Eraldi ala autokaravanide jaoks.

8. Parkimisel jälgige suunaviitasid ja parkige ainult selleks ettenähtud kohtadele.

9. Festival toimub koduõuel - aseta prügi selleks ettenähtud kohta.

10. Festivaliala valvab turvafirma, kuid festivali meeskond ei vastuta kaotatud ja varastatud esemete eest.

11. Oma joogiga festivalialale ei pääse. Samuti ei ole lubatud festivalile tuua tuli-, külm- ja sportrelvi ning muid ohtlikke esemeid ega aineid (festivali väravas toimub turvakontroll).

12. Korraldajatel ja turvameeskonnal on õigus mitte sisse lasta ja saata festivali alalt välja külastajaid, kes rikuvad festivalikülastajate mõnusat meeleolu ja ei täida festivalireegleid.

Kontakt:

MTÜ Eesti Identiteedi ja Kultuuri Koda

Anu Oks info@urissaarekantri.ee
Festivali sündmused