Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

VIII TALLINNA BACHI MUUSIKA FESTIVAL BACHFEST 2019

T 1.1.2019 18:00 - E 7.1.2019 20:15
8.50 - 25.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
VIII TALLINNA BACHI NIMELINE MUUSIKAFESTIVAL

BachFest 2019 kingib ilusa ja helge uusaastaõnnitluse kõigile linna elanikele ja külalistele nüüd juba traditsiooniliselt, kaheksandat korda. Eeloleval festivalil  toimuvad orelikontserdid ja muusikaõhtud  kooride, orkestrite, lauljate ja instrumentalistide osalusel. Kõik kontserdid toimuvad Niguliste muuseumi suures kontserdisaalis ja sama muuseumi Püha Antoniuse kabelis, kus asub Tallinna kõige kuulsaim kunstiteos — Bernt Notke „Surmatants“

Tallinna rahvusvaheline muusikafestival BachFest 2019 toimub juba kaheksandat korda 1. jaanuarist 7. jaanuarini ning on pühendatud  J. S. Bachi mitmekülgsele talendile.

Kontserdid toimuvad Niguliste kirikus (muuseumis), mis tänu oma suurepärasele akustikale, on saanud oreli- ja koorimuusika kontsertide paigaks.

Lisaks Niguliste suurele kontserdisaalile oodatakse muusikaarmastajad ka sama kiriku Püha Antoniuse kabelisse, kus  kontsertide taustaks on  selle muuseumi kollektsiooni pärl — Bernt Notke „Surmatants“.

Festivali kontserdid kingivad kuulajatele kohtumisi  J. S. Bachi teostega. Samuti saab kuulata ka teiste heliloojate teoseid Eesti, Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa ja Poola muusikute esituses.
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti