Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LÄTI SEGAKOOR DAUGAVA, dirigendid JEVGEŅIJS USTINSKOVS ja RENĀTS CVEČKOVSKIS - VANA- JA NÜÜDISAEGNE VAIMULIK KOORIMUUSIKA / ANCIENT AND MODERN CHOIR SACRED MUSIC

K 1.8.2018 19:00
Velise kirik
7.50 - 10.50

1.08 Velise kirik kl 19

VANA- JA NÜÜDISAEGNE VAIMULIK KOORIMUUSIKA

Läti segakoor DAUGAVA, dirigendid JEVGEŅIJS USTINSKOVS ja RENĀTS CVEČKOVSKIS 


KAVA

Mārtiņš Brauns (s. 1951)
Saule, Pērkons, Daugava / Päike, Äike, Daugava

Rihards Dubra (s. 1964)
Молитва / Palve / Prayer

Jevgeņijs Ustinskovs (s. 1970)
Отче наш / Meie Isa / Our Father

Alexander Arkhangelsky (1846-1924)
Ныне отпущаеши/ Nüüd sa lased oma sulasel lahkuda/ Now lettest thou thy servant depart

Mihhail Ippolitov-Ivanov (1859-1935)
Благослови, душе / Õnnista hinge / Bless the Lord, O my soul

Pjotr Tšaikovski (1840-1893)
Трисвятое / Trisagion

Sergei Rahmaninov (1873-1943)
Богородице, Дево, радуйся / Neitsi Maarja, rõõmusta / Rejoice, Virgin Theotokos

Aleksandr Bordak
Ангел вопияше / Ingli laul / The Angel song

Gregor Aichinger (1565-1628)
Regina coeli

Renāts Cvečkovskis
Agnus Dei

Jevgeņijs Ustinskovs 
Exultate Deo

Lūcija Garūta (1902-1977)
Mūsu Tēvs / Meie Isa / Our Father

F. G. Calang
Auyg Ti  Amianan

Spirituaal
Joshua fit the battle / Joshua sobib lahingusse
(arr. A. Ohrwall)


SEGAKOOR DAUGAVA
on üks Läti tuntumatest kollektiividest, mis loodi 1956. aastal Läti dirigendi Stanislav Brok´i poolt. Aastast 1996 on kollektiivi dirigendiks Evgeni Ustinskov. Koori moodustavad noored lauljad vanuses 17-40 aastat. Kollektiivil on aktiivne loominguline ja kontserttegevus, on antud kontserte Venemaal, Leedus, Eestis, Ukrainas, Prantsusmaal, Ungaris, Saksamaal, Poolas, Austrias, Hollandis, Hispaanias ja Suurbritannias. Koori repertuaar on mitmekülgne – alates renessansist lõpetades XXI sajandi modernismiga. Tähtis koht repertuaaris kuulub rahvalikule ja vaimulikule muusikale. Daugava teeb aktiivselt koostööd solistide, orkestrite ja erinevate instrumentaalkollektiividega. Osaletud on mitmetel konkurssidel ja festivalidel: I Rahvusvaheline puhkpillimuusika festival „Silver Bells“ (I preemia, Läti, 2000), IV Rahvusvaheline koorimuusika konkurss (Grand Prix, Leedu, 2000), Rahvusvaheline koorimuusika konkurss (I preemia ja eripreemia, Leedu, 2001), X Rahvusvaheline vaimuliku koorimuusika festival (Grand Prix, Valgevene, 2002), VII Rahvusvaheline noorte kooride festival (I preemia cum laude, Holland, 2004), E. Darzinja nim. kooride konkurss (eripreemia, Läti, 2005), VI Rahvusvaheline kooride konkurss (III preemia, Saksamaa, 2006), 61 Rahvusvaheline festival Llangollennes (I preemia, Suurbritannia, 2007), 26 Rahvusvaheline Muusikafestival (IV preemia, Hispaania 2008), festival Interfolk (I preemia, Sankt-Peterburg, 2015), Ülemaailmsed Koori mängud (kuld ja hõbe medalid, Sotši, 2016) jpt.


JEVGEŅIJS USTINSKOVS
on tunnustatud Läti kooridirigent, helilooja ja pedagoogiliste teaduste doktor. Ta on dirigeerimis- ja lauluosakonna juhataja Daugavpilsi St. Broki nim. Muusikakoolis. J. Ustinvskov juhendab 6 koori ja vokaalansamblit. Ta on mitmete rahvusvaheliste ja Läti festivalide ja konkursside kunstiline juht ning peadirigent. Ta on andnud meistriklasse ja olnud žüriides Lätis, Leedus, Valgevenemaal, Venemaal, Eestis, Moldovas ja Poolas.


RENĀTS CVEČKOVSKIS
on noor dirigent ja helilooja, Daugavpilsi S. Brok’I nim. muusikakooli õpilane. Vaatamata oma noorele eale, on Renāts edukalt juhtinud mitmeid erinevaid koore ja orkestreid Lätis, Eestis, Leedus ja Valgevenemaal ning on osalenud erinevates rahvusvahelistes projektides.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LÄTI SEGAKOOR DAUGAVA, dirigendid JEVGEŅIJS USTINSKOVS ja RENĀTS CVEČKOVSKIS - VANA- JA NÜÜDISAEGNE VAIMULIK KOORIMUUSIKA / ANCIENT AND MODERN CHOIR SACRED MUSIC K 1.8.2018 19:00 Velise kirik 7.50 - 10.50
Hinnainfo
Tavapilet 10€
Sooduspilet 7€
(õpilane, tudeng, pensionär, muusikaõppeasutuse õpetaja, EIL liige)

Koolieelikutele on sissepääs tasuta.
Toimumiskoht
Velise küla Märjamaa vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt