Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Whisky Show

L 18.5.2019 15:00
Hilton Tallinn Park Hotel
29.50 - 33.50
Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis laupäeval, 18. mail 2019.

Tallinn Whisky Show on päev täidetud parimate jookide, uute teadmiste, maitsvate toitude ja meelelahutusega. Kolmandat korda toimuv TWS on Eesti suurim viskiüritus, mis toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda erinevatel seminaridel ning, mis kõige olulisem, koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada.

Viskide degusteerimine on pileti hinnas. Eelmisel aastal toimunud teisel Tallinn Whisky Show’l proovisime ligi 130 viskit ja rohkem kui 10 erinevat viskikokteili – selle aasta valik saab olema vähemalt sama uhke. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad. Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid veine, vahuveine ja viskikokteile.
Whisky Show TAVAPILET (33 eur) sisaldab viskide ja viskikokteilide degusteerimist, Whisky Show KAASLASE PILET (29 eur) sisaldab viskikokteilide, veinide ja vahuveinide degusteerimist. Mõlemad piletid annavad vaba sissepääsu degustatsioonialale kl 15:00-21:00.

Rohkem infot leiate Tallinn Whisky Show koduleheküljelt whiskyshow.ee ja Facebookis Tallinn Whisky Show lehelt.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tallinn Whisky Show L 18.5.2019 15:00 Hilton Tallinn Park Hotel 29.50 - 33.50
Hinnainfo
Show pilet 33EUR
Show kaaslase pilet 29EUR

Vanusepiirang 18+


Sissepääs kell 15:00
Toimumiskoht
Fr. R. Kreutzwaldi 23 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja