Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

OKSANA SINKOVA, RALF TAAL - XII TALLINNA TALVEFESTIVAL / WINTER FESTIVAL

K 20.2.2019 19:00
Tallinna Raekoda
7.50 - 12.50

Tallinna Raekoda

20. veebruar kell 19.00

Oksana Sinkova (flööt)
Ralf Taal (klaver)

Kavas: Schubert, Böhm, Chopin jt

OKSANA SINKOVA
on Eesti üks väljapaistvamaid flöödimängijaid. Ta on lõpetanud bakalaureuseõppe cum laude (õp. Neeme Punder, Matti Helin ja Imants Sneibis) ning kaitsnud magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA). Ta on täiendanud end Hamburgi Muusika- ja Teatri Kõrgkoolis (2004-2005) ning EMTA doktorantuuris (2006-2011). O. Sinkova on võtnud osa paljudest tunnustatud flöödimängijate meistriklassidest (Matti Helin, Maarika Järvi, Patrick Gallois, Renate Greiss-Armin, Barbara Giesler- Haase, Moshe Aron Epstein jpt). Ta töötab Narva sümfooniaorkestri flöödirühma külaliskontsertmeistrina aastast 1999 ja ta on olnud teatri Vanemuine flöödirühma kontsertmeister (2000-2008) ning RO Estonia sümfooniaorkestri flöödirühma liige (2008-2011). Samuti on ta mänginud rahvusvahelises Euroopa noorte festivaliorkestris (European Festival Orchestra). O. Sinkova on võitnud mitmeid rahvusvahelisi ja rahvuslikke konkursse nagu Eesti lastemuusikakoolide vaheline konkurss (1991), üleliiduline konkurss “Noor Virtuoos” (1991), Eesti muusikakoolide vaheline konkurss (1994, 1995), Grand Prix Eesti muusikakoolide vahelisel konkursil (1997) ning EMTA ja Sibeliuse Akadeemia J. S. Bachi konkursil (1998), peapreemia Yamaha konkursil (1999) ja üleriigilisel Bachi konkursil (2000) ning ta on olnud Con Brio 2000 ja rahvusvahelise Andrejs Jurjāns’i nim. konkursi finalist (Riia, 2001), samuti rahvusvahelise konkursi Pacem in Terris laureaat (Bayreuth, 2005). Talle on omistatud PLMF preemia ”Noor Muusik 2008”. O. Sinkova on esinenud soolokontsertidega ja solistina mitmete orkestrite ees nii Eestis kui välismaal, Rootsi keelpilliorkestriga Camerata Nordica on toimunud kontserdireisid Itaalias, Rootsis ja Walesis. Teda on kutsutud esinema festivalidele Itaalias, Slovakkias ja Tšehhi Vabariigis, samuti on ta ülesse astunud Tallinna Kammermuusika festivalil, Tallinna Talvefestivalil, Rapla Kirikumuusika festivalil jm. Tema soolorepertuaar sisaldab virtuoosset flöödimuusikat maailma muusikavaramust. O. Sinkova on olnud žüriiliige erinevatel konkurssidel ja aastast 2008 töötab ta õppejõuna EMTA’s.

RALF TAAL
on oma põlvkonna üks tunnustatumaid pianiste. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA). R. Taal on edukalt osa võtnud mitmetest konkurssidest pälvides muuhulgas 1993. aastal Edvard Griegi 150. sünniaastapäevale pühendatud noorte pianistide konkursil  esikoha ning Schuberti nim. rahvusvahelisel pianistide konkursil 1995. aastal noorima finalisti eripreemia. R. Taal on olnud solistiks pea kõigi Eesti orkestrite ees tehes koostööd selliste väljapaistvate dirigentidega nagu Eri Klas, Paavo Järvi, Anu Tali jpt. Ta on andnud arvukalt soolokontserte ja on hinnatud ansamblipartner paljudele vokaal- ja instrumentaalsolistidele, muuhulgas Helen Lokuta, Oksana Sinkova, Pille Lill, Mati Palm jt. R. Taal töötab pedagoogina EMTA-s ja Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ning aastal 2011 pälvis ta Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia. 2014. aastal ilmus temalt sooloalbum Chopini klaverimuusikaga "Magic of Sound" (Estonian Record Productions).
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
OKSANA SINKOVA, RALF TAAL - XII TALLINNA TALVEFESTIVAL / WINTER FESTIVAL K 20.2.2019 19:00 Tallinna Raekoda 7.50 - 12.50
Hinnainfo
Pilet 12€ / 7€

Sooduspilet: õpilane, tudeng, pensionär, muusikaõppeasutuse õpetaja, EIL liige
Toimumiskoht
Raekoja plats 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas