Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Komöödia ''Meri ja Orav'' / Tallinna Vanalinna Päevad

L 2.6.2018 16:00
Hopneri maja, Tallinn
Tallinna Vanalinna Päevad

Meri ja Orav

Andrus Kivirähki ühevaatuseline näidend "Meri ja Orav" on varemgi teatrilaval olnud, aga paljudel on see kindlasti veel nägemata. Nüüd tuleb komöödia Tallinna Vanalinna Päevade raames taas publiku ette.

Eesti populaarseima nüüdiskirjaniku Andrus Kivirähki “Meri ja Orav” on juba klassikaks saanud, aga paljudel on see kindlasti veel nägemata. „Ivan Orava mälestustes“ ilmunud näidendile on uut teksti juurde lisatud, mille Kivirähk kirjutas Eesti Raadio 80. juubeliks.

Eesti koomikute koorekihti kuuluvad Egon Nuter ja Andrus Vaarik on igatahes seda väärt, et neid ikka ja jälle nautida. Seda enam, et kehastatavad kujud on aastatega perfektseks lihvitud, kuid alati ka improviseeritakse, mis muudab iga etenduse kordumatuks. Nagu pealkirigi ütleb, mängivad näitlejad legendaarseid tegelasi, kes sedapuhku kirjutuslauda pööningult alla veavad. See füüsiline töö käib aga korüfeedele ilmselt üle jõu ja nii nad sisustavadki aega kehakinnitamisega, väikse napsiga ja vaimuka vestlusega, mida võimaldab Kivirähki sädelev dialoog.

Andrus Kivirähki vaimurikka komöödia legendaarsetes nimiosades säravad Egon Nuter ja Andrus Vaarik. Režissöör Helen Valkna, produtsent Hannes Villemson.

Etenduse kestus 1,5 tundi.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Komöödia ''Meri ja Orav'' / Tallinna Vanalinna Päevad L 2.6.2018 16:00 Hopneri maja, Tallinn 15.50
Hinnainfo
Pilet 15€

Lastele vanuses kuni 7a (k.a) on sissepääs tasuta, juhul kui istuvad saatja süles.

Sissepääs alates 15:00
Kestus 1h 30min
Toimumiskoht
Raekoja plats 18 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Kesklinna Vaba Aja Keskus
Raekoja plats 18 Tallinn 10146 Harju
+372 6455321
info@hopnerimaja.eu
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas