Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Voca People

P 18.8.2019 19:00
PIRITA KLOOSTRI VAREMED
20.50 - 96.50
VOCA PEOPLE (Iisrael)

18.08 kell 19.00

A capella laul on helikunsti lihtsaim ja samas ka keeruliseim vorm. Kõige kergemini mõistetav, kõige rahvapärasem. Kuid seda lihtsust saavutada on äärmiselt keeruline. Ja kui tahta, et a capella laul mõjuks tõeliselt kaasaegse kunstina, on tarvis esmaklassilisi esitajaid, tõelisi multitalente. Vormilt on Voca People grupp veidraid valgeid olendeid. Nad on tulnud meie juurde ühelt planeedilt, mis on hoopis teistsugune kui Maa. Seal pole kiuslikke vastuolusid, seal pole kiivust ja kadedust. Seal suheldakse üksteisega vaid helide keeles. Ja nendes helides väljendub sütitav loomevabadus ja elurõõm.

Voca People on väga eriline a capella vokaalansambel, kus valgete kostüümide taha on aga peitunud äärmiselt andekad lauljad ning repertuaar on neil sama lai, kui lauljate hääleulatus. Kontserdilt leiab iga kuulaja endale midagi sobivat, sest ansambel võib järele teha orkestri kõla, beat-box’i kui ka laulda keerulisi mitmehäälseid seadeid ja kõike seda ainult oma häält kasutades. Nii saab kontserdil kuulda Viini klassikute Mozarti ja Beethoveni kõige tuntumaid meloodiaid, ooperimaailma kuulsamaid aariaid, rokiklassikasse kuuluvat Queeni, Ameerika filmitööstuses kasutatavaid meeldejäävaid viise ja ka tänapäeva popmuusikasse kuuluvate ansamblite hitte. Teostepalett on suur ja meelepärane igale muusikamaitsele.

Vähe on suurlinnu maailmas, kus nad ei oleks esinenud. Nad on nagu Blue Man Group, aga valge, meloodiline ja kordi meeletum kogemus. Voca People on Birgitta festivalil lavale astunud varemgi (2011. ja 2012. aastal). Neid esinemisi saatis pöörane publikuedu ja see on ka üheks põhjuseks, miks suvemaagia nad 2019. aastal Pirita jõekääru tagasi toob. “Tõeliselt intergalaktiline fenomen,” kirjutati nende esinemise kohta Luksemburgis.

Etendus kestab umbes 1h ja 25min.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Voca People P 18.8.2019 19:00 PIRITA KLOOSTRI VAREMED 20.50 - 96.50
Hinnainfo
Piletihind: 35 / 30 / 25 EUR / VIP 120 EUR
VIP pilet kehtib kahele
Toimumiskoht
Merivälja tee 18 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas