Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Sajandi lugu: MILJONI VAADE (Tallinna Linnateater / Vana Baskini Teater) - DRAAMA 2018

R 7.9.2018 19:00
Sisevete Saatkond
{Sajandi lugu}: MILJONI VAADE
(Tallinna Linnateater / Vana Baskini Teater)


Paavo Piik
AUTOR

Elmo Nüganen
LAVASTAJA

Martin Mikson
KUNSTNIK

Martin Mikson ja Anna-Liisa Pärt
KOSTÜÜMIKUNSTNIKUD

Merily Loss
VALGUSKUJUNDAJA

Riina Roose
MUUSIKALINE KUJUNDAJA

Osades:
Evelin Võigemast või Saara Nüganen (Endla Teater), Egon Nuter, Argo Aadli, Märt Pius, Kalju Orro või Märt Keerutaja, Helene Vannari, Rain Simmul, Anne Paluver, Liina Tennosaar, Raivo Rüütel, Germo Toonikus või Oskar Kröönström, Rein Jurna ja Jasper Roost või Joonas Eskla.

Esietendus: 26. mai 2018, Toom-Kooli 9
Kestus: 2 tundi 40 minutit, kahes vaatuses

Eesti Etendusasutuste Liidu ja Eesti teatrite koostöös on sündinud teatrisari „Sajandi lugu“, mille raames kakskümmend kaks teatrit toovad üheskoos vaatajate ette Eesti Vabariigi arengutee läbi viimase saja aasta. Igal kuul sünnib lavastus, mis käsitleb üht aastakümmet. Sari algas augustis 2017 ja viimane lavastus esietendub juulis 2018. Ühiselt tulevad kõik teatrid kokku 2018. aasta septembris Tartus, kus Draamafestivali ajal toimub „Sajandi loo“ lavastuste etendusmaraton.
Tallinna Linnateatri ja Vana Baskini Teatri koostöölavastus viib vaataja kiirevoolulisse ajavahemikku 2000—2010. Algas uus aastatuhat, Eesti liitus NATO ja Euroopa Liiduga, võitis Eurovisiooni, elas üle pronksiöö ja majanduskriisi, valmistus euro tulekuks … Ühtlasi oli see aeg, mida muuhulgas iseloomustasid mitmed ambitsioonikad kinnisvaraafäärid. Ka Paavo Piigi näidendi tegevus keerleb ümber kinnisvara, ennekõike on see aga lugu peresuhetest, tõelisest ja teeseldud lähedusest ning sellest, mis tunne on olla vana inimene Eesti Vabariigis.

Sündmuse koduleht: http://draama.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Sajandi lugu: MILJONI VAADE (Tallinna Linnateater / Vana Baskini Teater) - DRAAMA 2018 R 7.9.2018 19:00 Sisevete Saatkond
Hinnainfo
20€
Festivali etendustel on üks, soodsam, piletihind, mis kehtib kõigile.
Toimumiskoht
Vabaduse pst.5, Tartu Tartu Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Teatri Festival SA
Kalevi 15 Tartu 51010 Tartumaa
53074499
info@festival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas