Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi pärimusmuusika festival 2018 DUO MALVA & PRIKS

R 27.7.2018 18:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
12.00
Duo Malva & Priks on eksperimentaalne ansambel – “muskliga eesti folk”, nagu kirjeldab Baltic Music News. “Nende akordion, laul ja rütmipillid loovad kõla, mis ilmaski ei seostuks ainult kahe muusikuga - mõningate elektrooniliste vidinate abil hakkab akordion kärisema otsekui hard rock'i kitarr või ruumiliselt kõlama nagu tiibklaver. See aitab rõhutada jõulist gruuvi, mis on duole ilmseks firmamärgiks.” (Dani Heyvaert, Rootstime). Olgu tegemist vanade regilaulude, torupillilugude või uue folgiga - duo helikeeles kohtuvad isikupära ja võimsus minimalismi ning lihtsusega. 2017. aastal ilmus EP “Mässiv”.

“On kerge öelda, et “Mässiv” on üks viimaste aastate innovatiivseim, põnevaim ja üllatusterohkeim muusikateos selsinasel Maarjamaal. Duo Malva & Priks asus sünteesima helisid ja katsetab mitmesuguste efektidega ning tulemuseks on plaat, mis on täis metalseid kõlasid, tempokat rütmi ning kuulmekäigus vonklevaid kajasid. Duo hästikomponeeritud, tihedad ja läbi elektroonika lastud lood on parim, mis siiani on Eesti moodsa folgi rindel sündinud ning paistab, et helilise värskuse, ajakohasuse ning uudsuse poolest pole ka ühestki muust žanrist praegu meie vabariigis midagi kõrvale panna.” (Aimar Ventsel, KesKus)

Kulno Malva – akordion, torupill, laul
Kristjan Priks – löökpillid, laul

www.malvapriks.com

Sündmuse koduleht: http://www.viljandifolk.ee/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viljandi pärimusmuusika festival 2018 DUO MALVA & PRIKS R 27.7.2018 18:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 12.00
Hinnainfo

Piletihind 12€

Festivalipassi, noortepassi ja päevapassi omanikel tuleb istekoha tagamiseks soetada lisapilet, mille hind on 2€. Selle saab lunastada passil oleva koodi alusel või festivali ajal käepaela ettenäitamisel.
Antud kontserdil on istekohad AINULT RÕDUL.
Suures saalis on seisukohad ja 2€ lisapilet ei kehti. 


Kuni 12-aastased lapsed (k.a) saavad saali tasuta juhul kui istuvad saatja süles. Juhul kui laps soovib eraldi istekohta, siis tuleb ka lapsele osta lisapilet.

NB! Hilinejaid saali ei lubata!
Uksed avatakse 30 min enne algust.

Viljandi pärimusmuusika festivali kontsertide pikkus on 60 minutit. (va ööklubi ja Tantsumajad)

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas