Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi pärimusmuusika festival 2018 JUHAN UPPIN

R 27.7.2018 15:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
10.00
Juhan Uppin on Eesti mitmekülgseim lõõtspillimängija, kelle muusika on ühelt poolt juurtega sügaval traditsioonis ning teiselt poolt hõljub piire kompides moodsas maailmas.

Iseõppijana arendas Juhan Uppin lõõtsamänguga alustades kiiresti välja oma isikupärase ja uudse mängustiili, millest hiljem paljud mängijad eeskuju on võtnud. Uppin valdab ka meisterlikult 20. sajandi suurima lõõtsamehe Karl Kikase mängustiili ning on seda endale iseloomulikult täiustanud ja oma mängustiiliga kokku sulatanud. Juhanit iseloomustab muusikuna peen stiilitaju, varieerimisoskus, nüansirikas mängutehnika ja hingestatud mäng.

Teine vanameister, kelle mantlipärijaks Uppinit samuti pidada võib, on Järvselja kandi päkarauakandle meister ja mängija Aksel Tähnas. Oma soolokontsertidel tutvustab Uppin meelsasti ka seda erilist ja maailmas ainulaadset kannelt ning näitab, et selle mängustiil ei erine lõõtspillist sugugi palju.

Juhan Uppin esitleb festivalil ka oma värsket lõõtspillimuusika sooloalbumit "Pikk lugu", mis, nagu nimigi ütleb, kajastab üsna pikka perioodi Uppini muusikuteest ning kajastab ilmekalt lõõtspillimängija mitmekülgsust ja traditsioonil põhinevat kaasaegsust.

Sündmuse koduleht: http://www.viljandifolk.ee/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viljandi pärimusmuusika festival 2018 JUHAN UPPIN R 27.7.2018 15:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 10.00
Hinnainfo
Piletihind 10€

Festivalipassi, noortepassi ja päevapassi omanikel tuleb istekoha tagamiseks soetada lisapilet, mille hind on 2€. Selle saab lunastada passil oleva koodi alusel või festivali ajal käepaela ettenäitamisel.

Kuni 12-aastased lapsed (k.a) saavad saali tasuta juhul kui istuvad saatja süles. Juhul kui laps soovib eraldi istekohta, siis tuleb ka lapsele osta lisapilet.

NB! Hilinejaid saali ei lubata!
Uksed avatakse 30 min enne algust.

Viljandi pärimusmuusika festivali kontsertide pikkus on 60 minutit. (va ööklubi ja Tantsumaja)
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas