Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi pärimusmuusika festival 2018 NOORTE MANDOLIINIORKESTER

P 29.7.2018 14:00
Telia Kaevumäe lava
6.00
Sel varakevadel kutsusid mandoliiniõpetajad Jaanus Põlder (Kiviõli kunstidekool) ja Ilmar Kald (Tapa Muusika- ja Kunstikool) kokku üle-eestilise noorte mandoliiniorkestri, kuhu kuuluvad erinevate oskustega mängijad Hiiumaast Jõhvini ning Tallinnast Võruni. Meid kõiki ühendab armastus mandoliinimängu vastu! Orkestris lööb kaasa kogu Eesti mandoliinimängijate koorekiht, eesotsas Villu Talsi (J. Põlderi õpilane) ning Mando Trioga.
Esitame tantsumuusikat Eestist ja laiast maailmast. Kontserdil astuvad üles ka väiksemad koosseisud, kellel näpud juba pisut nobedamad. Meie eesmärk on propageerida mandoliinimängu noorte hulgas. Mis võiks olla innustavam, kui proovid ning koosmusitseerimine oma ala proffidega.

Kontserti teises pooles liitub meiega veel ligemale sada mängijat. Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks kutsuti Joosep Sanga eestvõttel kokku mandoliinimängijad üle Eesti ning moodustati suur, üle saja liikmeline orkester. Koostöös Eesti Kontsertiga andsime neli kontserti Eesti suurimates saalides. Mängijad on järgmistest orkestritest: Eesti mandoliinide orkester (juhendaja Joonas Tuuling), orkester Saku mandoliinid (juhendaja Joosep Sang), Tapa mandoliiniorkester (juhendaja Ilmar Kald), Uhtna mandoliiniorkester (juhendaja Jaanus Põlder), mandoliinimängijad Moostest (juhendaja Raivo Sildoja) ning üksikpillimehed mujalt Eestist.

Sündmuse koduleht: http://www.viljandifolk.ee/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viljandi pärimusmuusika festival 2018 NOORTE MANDOLIINIORKESTER P 29.7.2018 14:00 Telia Kaevumäe lava 6.00
Hinnainfo
Piletihind 6€

Viljandi pärimusmuusika festivali kontsertide pikkus on 60 minutit. (va ööklubi ja Tantsumajad)
Toimumiskoht
Viljandi Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas