Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi pärimusmuusika festival 2018 TRAD.ATTACK!

L 28.7.2018 23:00
A.Le Coq Kirsimäe lava
20.00
Trad.Attack!'i muusika viib rännakule müstilisse ja kirevasse Eesti loodusesse, traditsioonidesse, inimestesse, kus uus energia kohtub vanade juurtega...

Trad.Attack! on Eesti muusikamaastiku korralikult pea peale pööranud, tuues pärimusmuusika suurtele lavadele ja ehitades arhailiste kõlade ümber kaasaegse maailma. Sageli öeldakse, et see kolmeliikmeline bänd kõlab nii suurelt, justkui oleks laval palju rohkem inimesi.

Nad võtavad aluseks pärimusmuusika – alustades mõnel juhul sahisevate salvestustega ammu kadunud külalaulikute häältest ning ehitades sinna ümber pulseerivad rütmistruktuurid. Tulemuseks on muljetavaldavalt suur kõlapilt 12-keelsest kitarrist, trummidest ja viledest, torupillist ja parmupillidest.

Kõik kolm kasvasid üles pärimusmuusika keskel ja enne Trad.Attack!'iga alustamist oli igaüks neist Eesti muusikamaastikul juba üle 15 aasta tegutsenud. Esialgu pidi nende tegevus olema lihtsalt enda lõbuks ja eksperimentaalne. Nende esimene lugu “Kooreke” sai aga bändile üllatusena Eestis hitiks… Alates sellest ajast on bänd pälvinud 19 muusikaauhinda Eestis, avaldanud debüütalbumi “AH!”, mis on leidnud rahvusvahelist tunnustust ja tuuritanud 33 riigis Hiinast Kanadani, sealhulgas olulistel esitlusfestivalidel nagu WOMEX, Eurosonic ja Transmusicales.

Nad on oma edu üle endiselt pisut üllatunud, kuid naudivad toimuvat. Mais ilmus bändi uus album “KULLAKARVA” ja hetkel esitlevad nad seda ülemaailmsel tuuril.
Vahemikus 2017 juuni - 2018 detsember tähistab Trad.Attack! tuuriga “ALL AROUND EUROPE” Eesti EL eesistumist ja Eesti 100. sünnipäeva. Tuuri raames annab bänd kontserdi igas Euroopa Liidu riigis.

Sandra Vabarna - puhkpillid
Jalmar Vabarna - keelpillid
Tõnu Tubli - löökpillid

www.tradattack.ee

Sündmuse koduleht: http://www.viljandifolk.ee/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viljandi pärimusmuusika festival 2018 TRAD.ATTACK! L 28.7.2018 23:00 A.Le Coq Kirsimäe lava 20.00
Hinnainfo
Piletihind  20€

Viljandi pärimusmuusika festivali kontsertide pikkus on 60 minutit. (va ööklubi ja Tantsumajad)
Toimumiskoht
Viljandi Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas