Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi pärimusmuusika festival 2019 FESTIVALIPASS

N 25.7.2019 13:00 - P 28.7.2019 23:59
VILJANDI LINN
Viljandi pärimusmuusika festival

Iga aasta juulis Viljandi lossimägedes ja südalinnas peetav pärimusmuusika festival on ühe erilise, 1990. aastate algul levima hakanud mõtteviisi tugevaim väljendus. See mõtteviis väärtustab tavasid, pärimust ja paikkondlikku identiteeti, püüdes aastasadade ja -tuhandete vältel kogunenud vaimseid väärtusi kohandada kaasaegse elukorraldusega – ikka  selleks, et traditsioonid elaksid ja seeläbi tugevneks meie rahvuslik eripära ja muusikaline emakeel.

Viljandi pärimusmuusika festivali külastaja on rõõmsameelne, ümbritsevast ja endast hooliv, armumis- ja süvenemisvõimeline, nooruslik ja õnnelik inimene. Selline on ka festivali vaim! Viljandi pärimusmuusika festivalist on aastatega kujunenud omasuguste seas üks Balti- ja Põhjamaade suurimaid.

See on:

4 päeva pärimuspidu
9 lava
800 artisti, 110 kontserti
26 000 külastajat
tasuta kontserdid Rohelisel laval
pillimängu, laulu ja tantsude õpitoad
ööülikool
regilaulutuba
muinasjututoad
käsitööhoov ja näitused
kontserdid maakonnas

XXVII Viljandi pärimusmuusika festival toimub 25.-28. juulil 2019. a. Festivali teema on “Hea lugu”. “Hea lugu“ ehk teiste sõnadega „Lugu loo taga“ seab fookusesse muusika mõtestatuse, tähendusrikkad muusikalised lood ja esineja isikliku suhte mängitavate lugudega.

Ootame sind nautima looduslikku atmosfääri ja vaid väga head muusikat Eesti kauneimasse väikelinna!


www.viljandifolk.ee

https://www.facebook.com/Viljandi.parimusmuusika.festival/
https://www.instagram.com/viljandifolk/
Viljandi Folk Music Festival
Viljandi, Estonia
+372 434 2050
folk@folk.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Viljandi pärimusmuusika festival 2019 FESTIVALIPASS N 25.7.2019 13:00 VILJANDI LINN
Hinnainfo
Festivalipassi hinnad:
65€ / 75€ / 90€ - kiirematele soodsam!
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.


XXVII Viljandi pärimusmuusika festival toimub 25.–28. juulil 2019. a. Pääsmete müük algab 1. detsembril Piletilevi müügikeskkonnas www.piletilevi.ee

Viljandi pärimusmuusika festivali pass on mõeldud tõeliselt suurele folgisõbrale, kes soovib nelja päeva jooksul külastada kõiki kontserte. See pass vahetatakse riidest käepaela vastu ning edasi võib nautida kogu festivali programmi – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele pääseb järjekorra alusel vabade kohtade olemasolul. Pärimusmuusika Aida kontsertidele tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.

Festivalipasse on müügil piiratud koguses.
Tänavu Telia soodushinnaga passe müüki ei tule.

NB! Viljandi pärimusmuusika festivalile saavad tasuta kõik kuni 12. (k.a) aastased lapsed.

*********************************************

Päevapass on folgisõbrale, kes tahab võimalikult paljudest kontsertidest osa saada, kuid saab Viljandisse tulla vaid ühel festivalipäeval. Nagu festivalipass, vahetakse ka päevapass käepaela vastu, mille alusel saab kõiki kontserte külastada. Hinna sees on kõik välikontserdid, sisekontsertidele pääseb järjekorra alusel vabade kohtade olemasolul. Pärimusmuusika Aida kontsertidele tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.
Päevapasse on müügil piiratud koguses.

Päevapass neljapäev hinnad:
25€ / 30€ / 35€
Päevapass reede hinnad:
35€ / 40€ / 45€
Päevapass laupäev hinnad:
40€ / 45€ / 50€
Päevapass pühapäev hinnad:
20€ / 25€ / 30€


Viljandi pärimusmuusika festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Kui oled õppiv noor vanuses 13–26  eluaastat, siis on noortepass just sulle mõeldud. Festivalile tulles võta kaasa isikut- ja õppimist tõendav dokument, selle alusel vahetatakse noortepass riidest käepaela vastu. Noortepassiga saab osa kogu festivali programmist – käepaela alusel saab välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele pääseb järjekorra alusel ja vabade kohtade olemasolul. Pärimusmuusika Aida kontsertidele tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.
Noortepasse on müügil piiratud koguses.

Noortepass 45€

Viljandi pärimusmuusika festivali seeniorpass on eakale vanuses 65 või enam. Pass vahetatakse riidest käepaela vastu isikut tõendava dokumendi alusel. Seeniorpassiga saab nautida kõiki festivali kontserte – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele pääseb järjekorra alusel vabade kohtade olemasolul. Pärimusmuusika Aida kontsertidele tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.
Seeniorpasse on müügil piiratud koguses.

Seeniorpass 50€

Suure südamega pärimusmuusika sõbrale, kes saab ja tahab oma poolehoidu pärimusmuusikale väljendada läbi toetustegevuse, on müügil piiratud arv toetajapasse. Toetajapassi ostmine on ilus žest pärimuskultuuri toetuseks, ent see tagab ka täismugavustega festivalikülastuse.
• pääsmed festivali väli- ja sisekontsertidele kahele inimesele
• broneeritud istekohad festivali sisekontsertidel
• aitame leida öömaja Viljandis
• kutse festivali tänuvastuvõtule
• sissepääs tegelaste alale, kus saavad hinge tõmmata festivali esinejad ja tegijad
• kutse kahele Viljandi Pärimusmuusika Aida hooaja avakontserdile septembris
• ohtralt toredaid muusikaelamusi
Toetajapassi saab osta Piletilevist, ostmise järel saatke e-mail enda kontaktidega aadressile anu.rannu@folk.ee
Edasi hoolitseme juba meie selle eest, et teie sissepääs festivalile oleks ladus ning et saaksite parima festivalikogemuse.

Toetajapass 480€

Üksikkontsertide piletid
Kõikidele Viljandi pärimusmuusika festivali üksikkontsertidele on võimalik osta eraldi pileteid. Pilet kehtib ühekordse sissepääsuna kontserdipaika ehk kaotab kontserdilt väljumisel kehtivuse. Kontserdipilet tagab samal päeval korduva sissepääsu festivali alasse ehk pärimeetrisse. Kontsertide üksikpiletid tulevad müüki 1. juunil.

Ala pääse
Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandi linnas ja lossimägedes, festivali piiratud ala nimetatakse pärimeetriks. Kõik passi- ja piletiomanikud saavad alasse tasuta, teistele külalistele on sissepääs pärimeetrisse tasuta kolmel esimesel festivalipäeval kuni kell 14.00 ning terve pühapäeva. Muul ajal tuleb soetada ühekordne pääse, mis maksab 5 eurot. Ala pääsmeid saab osta festivali ajal.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
reg.nr: 80116582
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Välja müüdud Viljandi pärimusmuusika festival 2019 NOORTEPASS Välja müüdudVälja müüdudViljandi pärimusmuusika festival 2019 NOORTEPASS - VILJANDI LINN, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viljandi pärimusmuusika festival 2019 PÄEVAPASS NELJAPÄEV PopulaarnePopulaarneViljandi pärimusmuusika festival 2019 PÄEVAPASS NELJAPÄEV VILJANDI LINN, Eesti 25.00 - 35.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viljandi pärimusmuusika festival 2019 SEENIORPASS PopulaarnePopulaarneViljandi pärimusmuusika festival 2019 SEENIORPASS - VILJANDI LINN, Eesti 50.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Eelmüük on lõppenud Viljandi pärimusmuusika festival 2019 TOETAJAPASS PopulaarnePopulaarneViljandi pärimusmuusika festival 2019 TOETAJAPASS - VILJANDI LINN, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viljandi pärimusmuusika festival 2019 / LEPASEREE REIGO AHVENA KIUSTE PopulaarnePopulaarneViljandi pärimusmuusika festival 2019 / LEPASEREE REIGO AHVENA KIUSTE Kirsimägi, Viljandi, Eesti 10.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!