Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

XVI Pärimusmuusika Lõikuspidu

R 5.10.2018 19:00 - P 7.10.2018 01:00
15.00 - 30.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
5. ja 6. oktoobril toimub järjekordne Pärimusmuusika Lõikuspidu. Kahepäevane festival võtab pärimusmuusika aasta kokku ning annab hoogu uuele. Lõikuspidu toimub alati täpselt sel ajal, kui suvisest festivalist tekkinud esimesed emotsioonid hakkavad lahtuma ja folgitagavara vajab täiendamist. Ka seekord toome publiku ette värske saagi suviselt XXVI Viljandi pärimusmuusika festivalilt, eriproduktsioonid ning uued tulijad.
Juba kümnendat korda toimub üks folgimaailma tähtsündmusi - pärimusmuusika auhindade gala “Etnokulp 2018”. Pärimusmuusikal läheb Eestis praegu väga hästi ja seetõttu oleme Etnokulpide galal julged ja fantaseerime, mis oleks, kui pärimusmuusika oleks keelatud? Kulbid jagatakse välja rahvahääletuse tulemusel, koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga. Erikulbi jagab lisaks Eesti Pärimusmuusika Keskusele välja ka Raadio 2 ja galast teeb otseülekande ETV2. Etnokulpidele pääseb igaüks tasuta!

Pärimusmuusika Lõikuspeol esinevad Dil-mastana (India), Nedsaja Küla Bänd, Villu Talsi, Viljandi Noorte Sümfooniaorkester Eesti Etnoga, Black Bread Gone Mad, MandoTrio, Viuväuvau ja paljud teised!

Sündmuse koduleht: http://www.folk.ee/ait/sundmused/event/12-suendmused/1367-xvi-parimusmuusika-loikuspidu&filter_month=10&filter_year=2018

Festivali sündmused