Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kohtunik

K 11.9.2019 19:00 - N 12.9.2019 17:38
3.50 - 4.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Žanr: Draama, komöödia, krimi
Alla 12 a. keelatud
 
Kohtunik (Mait Malmsten) on mees, kes esindab kohtusaalis seadust ja rangeid reegleid, kuid tema enda eraelus puudub igasugune kord. Kui ta oma järjekordsel kohtuistungil määrab pikaajalise vanglakaristuse naisele, hakkab süüdimõistetud naise vend (Märt Avandi) teda jälitama. Vend leiab, et langetatud otsus on ebaõiglane ning nõuab, et kohtunik oma otsust muudaks. Kohtunik jääb endale kindlaks - otsus on langetatud. Meeste vahel tekkinud konflikti tõttu saab, aga ühtäkki õigusemõistjast endast kurjategija.
Suutmata oma süütegu tunnistada, põgeneb kohtunik Soome. Oma teekonnal teisel pool lahte satub ta erinevatesse koomilistesse olukordadesse ja kohtab kummalisi inimesi. Irooniast hoolimata ei õnnestu mehel oma südametunnistuse eest pageda ning tehtud vigade heastamiseks naaseb ta kodumaale.
“Kohtunik” on musta huumoriga vürtsitatud road movie, mille peaosades astuvad üles Mait Malmsten (“Kertu”, “Rotilõks”) ja Märt Avandi (“Vehkleja”, “Punane elavhõbe”). Filmi lavastaja ja stsenarist on Andres Puustusmaa (“Rohelised kassid”, “18-14”, “Punane elavhõbe”). Filmi tootis Leo Production ja levitab ACME Film.

Kinodes alates: 6.09.2019
Filmi pikkus: 1h 35 min
 
Lavastaja: Andres Puustusmaa
Osatäitjad: Mait Malmsten, Märt Avandi
Levitaja: ACME FILM OÜ

Sündmuse koduleht: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=1312

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti