Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Päike on ju samuti täht

K 22.5.2019 18:00
3.50 - 4.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Žanr: Draama, romantika
Alla 12 a. mittesoovitatav
 
“Mis oleks, kui ütleksin, et suudan su endasse armuma panna?”
Ülikooli suunduv romantik Daniel Bae ja Jamaical sündinud pragmaatik Natasha Kingsley kohtuvad ja armuvad teineteisesse maagilisel päeval keset pöörast ja kihavat New Yorki. Vaid tänu saatuse tahtele kohtunud kahe võõra vahel löövad kohe sädemed lõkkele. Kuid kas saatusest piisab, et teismelised armumisest õnneliku armastuseni jõuaksid? Kell tiksub ja tegu võib olla Natasha viimase päevaga USA-s, kuna ta peret ootab riigist välja saatmine. Ta üritab võidelda Danieli vastu tekkinud tunnetega, viimane aga näeb vaeva, veenmaks tüdrukut, et nad on kokku määratud.
“Päike on ju samuti täht” on tänapäevane kõige kiuste armastuse leidmise lugu, mis otsib vastust küsimusele, kas me elud määrab saatus või universumi juhuslikud sündmused.
Ry Russo-Youngi (“Enne kui ma langen”) lavastatud filmi aluseks on romaani “Sina minu kõrval ja maailm meie kõrval” autori Nicola Yooni tunnustatud menuk. “Päike on ju samuti täht” oli New York Timesi edetabeli esikoharaamat ja on teeninud palju tunnustust, olles 2016. a National Book Awardi finalist, Amazoni 2016. a parim noorteromaan, jõudnud 2016. a Amazoni parimate lasteraamatute esikahekümne, New York Timesi tähelepanuväärseimate lasteraamatute ja Entertainment Weekly parimate raamatute esikümne hulka.

Kinodes alates: 17.05.2019
Filmi pikkus: 1h 40 min

Lavastaja: Ry Russo-Young
Osatäitjad: Yara Shahidi, Charles Melton, Faith Logan, Gbenga Akinnagbe
Tootja: WB - Warner Bros.
Levitaja: ACME FILM OÜ

Sündmuse koduleht: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=1276

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Päike on ju samuti täht UusUusPäike on ju samuti täht Võru Kino Kannel, Eesti 3.50 - 4.50
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Laadimine...
Lae uuesti