Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Belle ja Sébastien 3: viimane peatükk

K 20.2.2019 18:30
Kino Sõprus, Tallinn
5.00 - 6.00

Sõpruse publiku lemmikuteks kujunenud Sébastieni ja tema suure valgekarvalise sõbra Belle'i kaasahaaravad seiklused jätkuvad populaarse Prantsuse koguperefilmide sarja kolmandas ja viimaseks jäävas osas.

On möödunud kaks aastat, mil viimati kohtusime Sébastieni (Félix Bossuet) ja tema truu sõbra, Pürenee mäestikukoera Belle'iga. Sébastien on sirgunud 12aastaseks ning Belle'i pesakonnas kasvab kolm imearmsat kutsikat. Pärast eelmistes osades kogetud katsumusi on lahutamatud sõbrad end oma uues kodus mõnusalt sisse seadnud ja naudivad looduslähedast elu maalilises mägikülas Prantsuse Alpides. Kui vastabiellunud Pierre ja Angelina teatavad, et kavatsevad jätkata oma elu kusagil mujal, ei ole see Sébastienile sugugi meeltmööda. Peagi ilmub välja ka Belle’i endine peremees Joseph ja nõuab oma koera tagasi. Südikas Sébastien on valmis kõik mängu panema, et kaitsta oma parimat sõpra ja tema kutsikaid.

"Belle ja Sébastien 3: Viimane peatükk" on tuntud headuses südamlik koguperefilm väikese poisi ja tema neljajalgse sõbra põnevatest seiklustest Prantsuse Alpide majesteetlikus looduses.

Sündmuse koduleht: https://www.kinosoprus.ee/et/film/belle-ja-sebastien-3-viimane-peatukk

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Belle ja Sébastien 3: viimane peatükk K 20.2.2019 18:30 Kino Sõprus, Tallinn 5.00 - 6.00
Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee