Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Linastus & kohtumine tegijatega: Portugal

R 20.4.2018 19:00
Kino Sõprus, Tallinn
Linastus & kohtumine tegijatega sarjas linastub uhiuus mängufilm "Portugal", publikuga tulevad kohtuma näitleja Mirtel Pohla ja režissöör Lauri Lagle.“Portugal” on sügav ja sume nagu suveöö, see on füüsiline kulg ja vaimne rännak, mille sihtmärgiks ei ole vaid geograafiline punkt maakaardil.

Karina ja Martin on vabaabielus elavad lapsevanemad, kelle omavahelises armastuses pole põhjust kahelda. Aga kui hing ihkab midagi veel, mingit seletamatut kõdi, saavad alguse sündmused, kus miski pole enam endine. See on lugu suurest igatsusest millegi järele, mida ei ole veel tundnud või mida võib-olla isegi ei eksisteeri.

Järgides oma sisemist tungi algab otsingute teekond, mis on mänguline, muhe, läbinisti inimlik, täis eksimise ja uuesti alustamise võimalusi ning värvikaid karaktereid, kes kõik on teel ja kel kõigil on üks eesmärk – leida õnn.

“Portugal” vaatleb tänapäeva inimest, kelle tasakaalupunkt on paigast nihkunud. Kelle isiklikku ruumi on kogunenud kõike rohkem kui mahub.

Kergelt koomiliste sugemetega seikluslik draama on tunnustatud näitleja ja teatrilavastaja Lauri Lagle esimene täispikk mängufilm, mille peaosalisi kehastavad näitlejad Mirtel Pohla ja Margus Prangel.

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/movie/linastus-kohtumine-tegijatega-portugal

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Linastus & kohtumine tegijatega: Portugal R 20.4.2018 19:00 Kino Sõprus, Tallinn
Hinnainfo
Pilet kõigile 6.50€!
Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee