Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Seenioride sõbraseanss: AHTO. UNISTUSTE JAHT

E 19.3.2018 12:00
Kino Sõprus, Tallinn
3.50 - 6.00
1940. aasta maikuus maabub New Yorgis purjelaev „Ahto“. Laeva pardal on kapten Ahto Valter ning veel 14 reisikaaslast. Seljataga on poolteist aastat ümberilma purjetamist koos naise, pea kolmeaastase poja ja teiste kaasreisijatega Ameerikast ning Kanadast.

See on lugu Ahto Valterist, suurest unistajast, meremehest, seiklejast ja purjetajast, kelle ümbermaailmareis omanimelisel purjelaeval pani noored poisid janunema seikluste järele, naissoo õhates armastuskirju kirjutama ning ajakirjanikud tema järel jooksma.

Kangelase püsimatu meel, aastatepikkused püüdlused oma unistuste täitmise nimel ning läbikukkumised sel teel rulluvad lahti filmi jooksul, mis haruldaste arhiivimaterjalide abil toob vaatajani eelmise sajandi maadeavastaja ihalused ja katsumused. Värvikas teekond ümber maailma avaneb tänu peategelase päevikule ning reisi jooksul värvifilmile jäädvustatud kaadritele. Film manab vaataja silme ette ühe mehe elu ja meremeheks kasvamise loo.Seansi juhatab sisse filmi režissöör Jaanis Valk.

Seanssidel pakutakse kino poolt kohvi, teed ja küpsiseid. Enne igat seanssi toimub loos, kus loositakse välja kinkepileteid kinno Sõprus.


SÕBRALIK HIND SEENIORIDELE 3€!

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/movie/seenioride-sobraseanss-ahto-unistuste-jaht

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Seenioride sõbraseanss: AHTO. UNISTUSTE JAHT E 19.3.2018 12:00 Kino Sõprus, Tallinn 3.50 - 6.00
Hinnainfo
Täispilet 5.50, sooduspilet 4.50, seenioridele 3€!
Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee