Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Seenioride sõbraseanss: Vello Salo. Igapäevaelu müstika

E 17.9.2018 12:00
Kino Sõprus, Tallinn
See on film vanaks saamise ilust. Lugu ühest vanast ja targast mehest, kes teeb ettevalmistusi sellest maailmast lahkumiseks.  Palju väga isiklikke ja tundlikke küsimusi – kuidas viimsel tunnil mitte kaotada oma usku. Miks just kõige suuremaid pannakse vaimses maailmas nõnda raskelt proovile?

Vello Salo on inimlik vaimulik. Mees, kellel on omad kiiksud ja vigurid, elukogemust ja avarat vaimu, tarkust, mida ta on kogunud ja hoidnud, meie aega välja vedanud.

Peale Eestist lahkumist 1944. aastal, rändas Salo läbi terve maailma: oli sõdurina Soomes ja aednikuna Roomas, õppis Šveitsis ja Hollandis matemaatikat ja füüsikat ning Itaalias teoloogiat, Saksamaal pühitseti aga preestriks. Nii on ta õpetanud ja töötanud Itaalias, Iisraelis, Iraagis, Jordaanias, Kanadas, Rootsis ja mujalgi. Alates 1993. aastast tagasi Eestis, katoliku preester Pirita kloostris.

Inimese vaimuelu tippvorm saabub ikka alles vanemas eas. Nii mõnedki olulised küsimused saavad selgeks, läbi valu ja vaeva, alles päris viimases peatükis.

Olgu see rõõmuks ja lohutuseks meile kõigile.Filmi juhatab sisse režissöör Jaan Tootsen.

Seanssidel pakutakse kino poolt kohvi, teed ja küpsiseid. Enne igat seanssi toimub loos, kus loositakse välja kinkepileteid kinno Sõprus.


SÕBRALIK HIND SEENIORIDELE 3€!

Sündmuse koduleht: https://www.kinosoprus.ee/et/movie/seenioride-sobraseanss-vello-salo-igapaevaelu-mustika

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Seenioride sõbraseanss: Vello Salo. Igapäevaelu müstika E 17.9.2018 12:00 Kino Sõprus, Tallinn
Hinnainfo

SÕBRALIK HIND SEENIORIDELE 3€!
Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee