Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ära mängi tulega

N 5.12.2019 19:15
3.50 - 4.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Žanr: Komöödia
Alla 6 a. mittesoovitatav
 
Kui eesrindlik tuletõrjeülem Jake Carson (John Cena) saabub koos oma suitsusukeldujatest eliitüksusega päästma kolme õde-venda, saab neile ruttu selgeks, et ka kõige pikem ja põhjalikum väljaõpe ei ole piisav valmistamaks neid ette seni suurimaks väljakutseks - lapsehoidmiseks.
Kuid teismeline Brynn, väike vennaväänik Will ja pisiõde Zoey ei ole hädas ainult tuleroaks saanud koduga, laste tulevikku ähvardab tumestada veelgi suurem kaotus.
Peagi saab selgeks, et omal moel on ummikus ka uljad kangelased ise. Jake, kes on küll vapraim tuletõrjuja ja suurepärane pealik, on täiesti lootusetu äpu isiklikes asjades, eriti neis, mis puudutavad vastassugu. Lobamokast ja hüsteerilisest Rodrigost (John Leguizamo) paistab olevat rohkem tüli kui abi ning hiiglasekasvu Axe (Tyler Mane) on arusaamatu tummahammas, kes üle ühe silbi suust ei poeta.
Meeste eraelu, töörutiin ja tuletõrjedepoo keeratakse pea peale ning vaprad tuletõrjujad saavad uue teadmise võrra rikkamaks – nii nagu tuli, on ka lapsed metsikud ja ettearvamatud. Kas meestel jätkub piisavalt vaprust taltsutamatute lastega hakkama saamisel ja kuidas suhtub nohikust loodusteadlane Dr. Amy Hicks (Judy Greer) sellesse mürgeldavasse seltskonda oma naabruses?
Režissöör on Andy Fickman. Peaosades astuvad üles John Cena („Bumblebee“), Keegan-Michael Key („Kiskja“), John Leguizamo („John Wick 2“), Brianna Hildebrand („Deadpool“), Dennis Haysbert („Heat“) ja Judy Greer („Jurassic World: Sauruste maailm“).

Kinodes alates: 29.11.2019
Filmi pikkus: 1h 36 min
 
Lavastaja: Andy Fickman
Osatäitjad: John Cena, Judy Greer, John Leguizamo, Keegan-Michael Key, Brianna Hildebrand
Tootja: Paramount Pictures
Levitaja: Forum Cinemas OÜ - ESTONIA

Sündmuse koduleht: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=1353

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Ära mängi tulega Ära mängi tulega Võru Kino Kannel, Eesti 3.50 - 4.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti