Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival - FINAAL

L 10.2.2018 18:00
Rakvere Gümnaasium
3.00 - 4.00
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival on Eesti omanäolisem noorte korraldatav aastatepikkuste traditsioonidega filmifestival, mis ootab kõiki filmihuvilisi veebruaris Rakverre. Meeleolukas finaalõhtu, taaskohtumised tuttavatega, alati maitsev popkorn ja meeldejäävad filmielamused on publikule garanteeritud.
2018. aasta finaalõhtu loominguliseks innustuseks on korraldusmeeskonnale eesti rahvas. Eestlased kujundavad oma tagasihoidlikkuse, siiruse, armastuse ja malbusega Eesti lugu, hoiavad traditsioone, austavad keelt ja kultuuri. Inimesed on Eesti, Eesti on inimesed.Filme teevad andekad inimesed, neid hindavad auväärt inimesed, neid näitavad vapustavad inimesed. Filmid on Eesti, Eesti on filmid. Filmifestival – festival inimestest, festival Eestist.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival - FINAAL L 10.2.2018 18:00 Rakvere Gümnaasium 3.00 - 4.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 3€
VIP pilet 6€ (sisaldab istekohta kõrgemal poodiumil ning snäki- ja joogivalikut)
Eripilet 4€ (Tegemist on Tallinna kooliõpilastele suunatud piletiga, milles sisaldub ka transport Rakverre ning pärast finaalsündmuse lõppemist tagasi Tallinna. Palume kõigil selle pileti soetanutel endast märku anda meiliaadressil  filmifestival@filmifestival.eu, et saaksime Teile  saata infokirja täpsete kellaaegade ning väljumiskohtadega.)


Sissepääs alates 17:30
Kestus 3h 30min
Kahe vaheajaga

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja