Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nunn

L 15.9.2018 16:15 - P 16.9.2018 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Žanr: Põnevik, õudus, müsteerium
Alla 14 a keelatud

Filmitegija James Wan, kassahittidest õudukate „Kurja kutsumine“ ja „Kurja kutsumine 2“ lavastaja, uurib oma uue filmiga „Nunn“ veel ühte selle maailma tumedat nurka. Corin Hardy („The Hallow“) lavastatud uue hirmutekitaja produtsendid on Wan ise ja Peter Safran, kes produtseeris ka kõik „Kurja kutsumise“ filmid.

Kui noor nunn Rumeenia kloostris endalt elu võtab, saadetakse Vatikani käsul asja uurima sünge minevikuga preester ja peatselt viimseid tõotusi andev noviits. Koos paljastavad nad ordu ebapüha saladuse. Riskides mitte ainult oma elu, vaid ka usu ja hingega, astuvad nad vastu pahatahtlikule jõule, kes on võtnud sama deemonliku nunna kuju, kes hirmutas publikut juba „Kurja kutsumise“ teises osas, ning kloostrist saab lahinguväli elavate ja neetute vahel.

„Nunnas“ teevad kaasa Oscarile kandideerinud Demian Bichir („Parem elu“) isa Burke’i rollis, Taissa Farmiga (telesari „Ameerika õudukas“) õde Irene’i rollis ja Jonas Bloquet („Elle“) kohaliku külaelaniku Frenchie rollis.

Charlotte Hope (telesari „Troonide mäng“) astub üles õde Victoria rollis, Ingrid Bisu („Toni Erdmann“) õde Oana rollis, ning Bonnie Aarons, kes kordab oma filmi „Kurja kutsumine 2“ rolli filmi nimitegelasena.

Kinodes alates: 7.09.2018
Filmi pikkus: 1h 36min

Lavastaja: Corin Hardy
Osatäitjad: Taissa Farmiga, Demian Bichir, Bonnie Aarons, Charlotte Hope, Lili Bordán
Levitaja: ACME FILM OÜ

Sündmuse koduleht: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=1140

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti