Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gogoli disko

N 17.5.2018 19:00 - L 26.5.2018 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Paavo Matsin

Lavastaja Ott Aardam
Dramatiseerija ja muusikaline kujundaja Ivar Põllu
Kunstnik Ott Kangur
Kostüümikunstnik Pille Küngas
Valguskunstnik Rene Liivamägi
Videokunstnik Katre Sulane

Osades Janek Vadi, Andres Tabun, Andres Noormets, Rait Õunapuu, Vilma Luik, Kadri Lepp, Luule Komissarov, Peeter Jürgens, Margus Vaher, Üllo Kaur.

"Gogoli disko" Viljandi hingab omas rahulikus rütmis. Eestist on saanud Vene tsaaririigi osa, aga see ei paista kedagi väga häirivat. Inimene kohaneb kiiresti ja vahetab ruttu eduühiskonna roosa triiksärgi beeži džempri vastu ja tõmbab sinna veel võidunud nahktagi peale – mis seal ikka.

Kuna riigikord ja raha ei oma enam suuremat tähtsust, leitakse üles vanad head hobid – kuulatakse vaikselt suletud uste taga keelatud muusikat ning loetakse keelatud kirjandust, isegi mitte mingi vastuhaku mõttes, vaid et lihtsalt meeldib. Kõik võikski nii kulgeda ja kulgeda...

Kui ei oleks Gogolit, kes tõuseb surnust üles, asub ahtakese riigikorra ja suure tühjuse kohale inimeste hinges – ja tõmbab seal kõik käima.

See on teatraalne fantaasiamaailm, värvimuusika ja rütm – see on Gogoli disko.Paavo Matsini romaan “Gogoli disko” võitis 2016. aastal nii Eesti Kultuurkapitali kirjanduspreemia kui ka Euroopa Liidu Kirjandusauhinna.

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 20 minutit.

Esietendus Ugala teatri suure saali laval 2. juunil 2017.

Sündmuse koduleht: http://www.ugala.ee

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti