Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Goyescas. Age Juurikas ja Linnar Priimägi

K 7.11.2018 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Valge saal
12.50 - 15.50
Age Juurikas (pianist)
Linnar Priimägi (kultuuriteadlane)

Enrique Granadose klaveritsükkel “Goyescas” on ülimalt poeetiline Francisco Goya maalidest inspireeritud muusikaline teekond, mis kirjeldab inimese elu läbi armastuse ja surma prisma.
Kuigi teos on üks klaverirepertuaari tippteostest, ei kuule Granadose “Goyescast” tervikuna sageli. Võibolla on üheks põhjuseks tingimused, mida teos ettekandmiseks vajab. Tunnike seda poeetilist ja semiootilist materjali küsib esitamiseks sobilikku esteetilist ning intiimset keskkonda, teatavat eraldatust ja õhku seoste tekkimiseks, head klaverit ja esitajalt virtuoosset pianismi. Sel korral loovad vajaliku sümbioosi Mustpeade maja Valge saali atmosfäär, Steinway klaver ning suurepärane pianist Age Juurikas.
Kuulajatele avab teose seoseid ja tagamaid kunstiteadlane Linnar Priimägi.

Age Juurikas on tulihingeline noorema põlvkonna pianist, kes ei karda põnevaid muusikalisi väljakutseid. Kokkupuude hispaania kultuuriga on tema repertuaari toonud mitmeid lummavaid ja eksootilisi meistriteoseid.

Kontserdi pikkus 1 h.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Goyescas. Age Juurikas ja Linnar Priimägi K 7.11.2018 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Valge saal 12.50 - 15.50
Hinnainfo
12/15 €
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas