Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HAAPSALU ITAALIA MUUSIKA FESTIVAL 2019

L 1.6.2019 16:00
31.90 - 96.30
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Haapsalu Itaalia Muusika Festival toob järgmisel aastal kuurortlinna Ricchi E Poveri ja Riccardo Fogli.

Järgmise aasta 1. juunil täitub Haapsalu Piiskopilinnuse õu tõelise Itaalia muusika festivaliga, mis toob kuurortlinna legendaarsed artistid ja imelise Itaalia atmosfääri. Festivali peaesinejateks on maailmakuulsate Itaalia hittide esitajad Ricchi E Poveri ja Riccardo Fogli.


Ricchi E Poveri, mis tähendab tõlkes rikast ja vaest, moodustati aastal 1967 Itaalia Liguuria maakonnas asuvas Genovas. Bändi edu valemiks sai itaalia meloodilise popmuusika ja USA selle aja tuntumatelt bändidelt saadud inspiratsiooni segamine. Kooslus on esinenud korduvalt Sanremo muusikafestivalil, võites selle aastal 1985 ning osalenud ka Eurovisioni lauluvõistlusel. 1980. ja 1990. aastatel kuulusid muusikute repertuaari selle aja kõige tuntumad itaalia hitid nagu “Mamma Maria”, “Made in Italy”, “Se m'innamoro” ja paljud teised armastatud lood. Ricchi E Poveri koosneb tänapäeval kahest muusikust - Angelo Sotgiust ja Angela Brambatist, kelle sõnul on lava nende elu.

Oma hittidega külvab piiskopilinnuse publiku üle ka legendistaatuses Riccardo Fogli. Peamiselt poplaule ja ballaade esitav Riccardo Fogli võitis 1982. aastal Sanremo muusikafestivali lauluga “Storie di Tutti i Giorni”. Fogli on tänaseks avaldanud üle 30 albumi, mis teeb temast ühe produktiivsema artisti maailmas. Riccardo Fogli tuntumate hittide hulka kuuluvad “Ti Amo Pero”, “Compagnia” ja “Il Segreto del Tempo”. Lisaks väliskülalistele täidavad festivaliprogrammi mitmed kodumaised Itaalia muusika viljelejad. Täielik programm avaldatakse lähikuudel.

Suurejooneline Itaalia muusika festival toimub Haapsalu Piiskopilinnuse õuel järgmise aasta 1. juunil. Samal ajal peetakse linnas Itaalia veinipidu, mis toob Haapsalu peatänavatele Itaalia maitseid ja veine. Igal aastal külastavad üritust tuhanded Itaalia kultuuri austajad nii Eestist kui ka välismaalt.

Eelmistel aastatel on Haapsalu Itaalia Muusika Festivali peaesinejateks olnud Toto Cutugno, Al Bano Carrisi ja Pupo. Vaata 2018. a kontserdivideot siit: https://youtu.be/ZHAsieltirA

Piletid Itaalia Muusika Festivalile on müügil Piletilevi müügipunktides. Kiirematele maksab pilet oktoobris vaid 24 eurot, millele lisanduvad vahendustasud.

Vaata ja kuula:
Ricchi E Poveri - “Mamma Maria”
https://www.youtube.com/watch?v=1TRM75eU7Uk
Ricchi E Poveri - “Made in Italy”
https://www.youtube.com/watch?v=lEaGcKSfd28
Riccardo Fogli - “Storie di Tutti i Giorni”
https://www.youtube.com/watch?v=2EY_7UaJ_S8
Riccardo Fogli - “Ti Amo Pero”
https://www.youtube.com/watch?v=HFqR2jzIoWk
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet HAAPSALU ITAALIA MUUSIKA FESTIVAL 2019 PopulaarnePopulaarneHAAPSALU ITAALIA MUUSIKA FESTIVAL 2019 Haapsalu Piiskopilinnus, Eesti 31.90 - 96.30
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Laadimine...
Lae uuesti