Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

J-Zone² / 14.JAFF

R 2.10.2020 11:00 - P 4.10.2020 23:59
6.90 - 16.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Kallid sõbrad!
 
Teatame Teid, et J-Zone²'i üritus jääb 3.-4. oktoobri nädalavahetusel ära. Valitsuse viimaste määruste tõttu oleme sunnitud sündmusele jälle uue aja otsima ja sedapuhku lükkame selle edasi 2021 a. kevadesse. Kõik ostetud piletid kehtivad veel!
 
Me langetame selle otsuse väga raske südamega. J-Zone'i rühm on kõvasti vaeva näinud ja meil oli kavas vägev sündmus.
Kahjuks on viiruse levik Eestis aina hoogu kogumas ja valitsus võttis vastu uue reegli, mis piirab sügisest osalejate arvu üritustel maksimaalselt 750-ni. Seda on vähem juba ostetud piletite arvust.
 
Me teatame uued kuupäevad niipea, kui saame neile kinnituse - loodetavasti juba väga varsti. Seni aga teadke, et J-Zone 2020 pole endiselt tühistatud. Sellest on lihtsalt saanud...
JZone 202One!
 
 
 
Jaapan on lähemal kui kunagi varem!

2-4. oktoobril 2020 toimub Tallinnas Kultuurikatlas festival J-Zone², mis tutvustab Jaapani ja Aasia riikide kultuuri ja eluviisi.

Tutvuge Jaapani traditsioonidega!
Jaapani ja Aasia köögi festival, animatsiooni ja dokumentaalfilmide programm, parimate Baltimaade cosplayer’ite hiilgav võistlused, retromängude tsoon, cybersport, üha populaarsemaks saanud muusikastiili K-popi tantsijate lahing, karaoke ja võitluskunstid.

Kutsume Teid osalema kõikvõimalikes töötubades ja sooritama oste J-Zone’i ostukeskuses.

Võtke osa seiklusmängudest ja auhindade loosimisest.

J-Zone on festivali JAFF eriprojekt.
Esimesed piletid müüme “early bird”-i soodushinnaga!
 
Festivali sündmused