logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

J-Zone²

L 27.3.2021 11:00 - P 28.3.2021 23:59
6.90 - 16.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Ürituse kohta saabub info varsti. Jälgi Piletilevi kodulehte.

Kallid sõbrad!

Head uut aastat! Eelmine aasta oli raske ja kaotusterohke. Aga elu läheb edasi ja me näeme esimesi lootusekiiri, mis annavad märku, et keerulised ajad hakkavad mööda minema. Teisest lainest saame peagi jagu, vaktsineerimine muutub aina kiiremaks ja normaalne elu hiilib tasapisi tagasi. Muidugi pole miski enam kunagi päris endine, aga kindlasti on meil aega ja ruumi, et pisut lõbutseda ja meelt lahutada.

Meil on rõõm teatada, et J-Zone'i ürituse uued ajad on hetkel 27.-28. märts 2021. Muidugi jälgime pandeemia olukorda Eestis ja naaberriikides, sest teie tervis on meile kõige tähtsam.

Me oleme lõputult tänulikud kõigi ees, kes meid usaldavad ja pileteid alles hoiavad, esinemisi ette valmistavad ja Kultuurikatla uste avanemist ootavad. Me anname endast parima, et teie ootused täita.

J-Zone'i programm on endine ja kõik seni ostetud piletid kehtivad ka uutel kuupäevadel.

Kui antud muudatus ei sobi ning soovite pileteid tagastada, siis tagasiostu soovist andke palun teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid või tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Piletite tagasiost kestab kuni 31.01.2021. k.a.

Peatse kohtumiseni!

J-ZONE 202ONE     


 
 
 
Jaapan on lähemal kui kunagi varem!

27-28. märts 2021 toimub Tallinnas Kultuurikatlas festival J-Zone², mis tutvustab Jaapani ja Aasia riikide kultuuri ja eluviisi.

Tutvuge Jaapani traditsioonidega!
Jaapani ja Aasia köögi festival, animatsiooni ja dokumentaalfilmide programm, parimate Baltimaade cosplayer’ite hiilgav võistlused, retromängude tsoon, cybersport, üha populaarsemaks saanud muusikastiili K-popi tantsijate lahing, karaoke ja võitluskunstid.

Kutsume Teid osalema kõikvõimalikes töötubades ja sooritama oste J-Zone’i ostukeskuses.

Võtke osa seiklusmängudest ja auhindade loosimisest.

J-Zone on festivali JAFF eriprojekt.
Esimesed piletid müüme “early bird”-i soodushinnaga!
 
Festivali sündmused