logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jäätisepidu 2021

P 29.8.2021 11:00
6.90 - 20.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
BALBIINO ESITLEB:
Suve magusaim üritus Jäätisepidu taaselustab omapärase Seebikarbiautode võistluse
 
Tallinna Lauluväljakul 29. augustil toimuv laste suur lemmik Jäätisepidu taaskorraldab üle kümne aasta Seebikarbiautode võistluse, millest võib osa võtta igaüks. Juba praeguseks on enda soovist võistlusest osa võtta teada andnud üle 30ne meeskonna. 
 
Kümme aastat tagasi lauluväljakul toimunud võistlus meelitas toona kohale kümneid osalejaid ja tuhandeid pealtvaatajaid. Tänavuse võistluse huvilised peaksid kirjutama oma soovist info@jaatisepidu.ee.
 
Meelelahutusprogramm kätkeb endas tantsu- ja teatrikollektiivide etendusi, animaatorite esinemisi ning raadio teel juhitavate mänguautode näidissõite. Uue kooliaasta alguse eel on Jäätisepeol kohal huvikoolide- ja rühmade esindajad, kes tutvustavad oma tegevust ning viivad läbi sobivustreeningud samas kohapeal. Avatud on väike laste loomaaed. 
 
Jäätisepeol saab maiststa Eesti suurimat jäätisevalikut.
 
Jäätisepeole püstitatakse suur Tivoli park, mis tuukase kohale Tšehhist. Üle 15ne atraktsiooniga pargis on tegevust nii suurtele kui väikestele külastajatele. 
 
Avatud on suur toidutänav, kus igaüks saab leida midagi enda maitsele. Pileteid saab osta eelmüügist Piletilevist ja kohapeal. 
Festivali sündmused