logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' esitluskontsert

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Uhiuus album käib kahtlemata käsikäes koos suurejoonelise esitluskontserdiga - pikisilmi oodatud Jüri Pootsmanni novembri keskpaigas ilmuv kauamängiv kannab nime “Suveöö unetus” ning tuleb esmaesitlusele juba 8. detsembril ja seda Telliskivis tegutsevas klubis D3!
 
Jüri Pootsmanni näol on tegemist omanäolise muusiku, laulja ning raadiosaatejuhiga, kes jõudis laiema kuulajaskonnani 2015. aastal läbi telesaate “Eesti otsib superstaari” võidu. Samal aastal avaldatud viiest loost koosnev mini-album vallutas kõik kodumaised raadiojaamad singliga “Aga siis” ning tõi noorele lauljale viis nominatsiooni 2016. aasta alguses aset leidnud Eesti Muusikaauhindadel, kus teda pärjati parima meesartisti tiitliga. Aastate jooksul on muusiku sume tämber ning mitmekesine stiil publikuni toonud mitmeid teada-tuntud singleid nagu “Nii või naa”, “Vihmapiisad päikest täis” ning kes suudaks unustada 2021. aastal Eesti Laulu konkursil auväärse kolmanda koha saanud pala “Magus melanhoolia”.
 
Lavalaudadele astutakse koos bändiga, kelle repertuaarist leiab lisaks vastilmunud lugudele ka juba palavalt armastatud vanemaid hitte. Meeleolukast õhtust ei puudu ka erikülaline ning on vaid üks võimalus tema paljastamiseks - kibekiirelt endale pilet hankida, sõbrad kaasa haarata ning kohtume kõigiga juba 8. märtsil, ikka klubis D3!
 
Ajakava:
Uksed - 18:30
Kontsert - 20:00
 
Piletid:
Early bird - 15€
Regular bird - 20€
Late bird - 25€ 
Tavapilet + vinüülplaat - 45€ (valides selle pileti, saad oma vinüüli lunastada kontserdipäeval plaadimüügi lauast oma nime alusel)
 
Ürituse lisainfo:
• Uksed avatakse poolteist tundi enne kontserdi algust.
• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti