Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KAARNAKIVI PERENAINE / Endla teater

L 12.10.2019 19:00
13.30 - 18.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Lavastus sarjast „Sajandi lugu“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile
Etendub koostöös Kuressaare Linnateatriga

Autor: Andrus Kivirähk
Lavastaja: Peeter Tammearu
Kunstnik: Liina Unt
Helilooja: Veiko Tubin
Valguskunstnik: Margus Vaigur

Laval: Lauli Otsar, Markus Habakukk, Piret Rauk, Ago Anderson, Märt Avandi ja Lauri Kink

Viiekümnendad aastad. Kõik on pahupidi ja katki, justkui oleks Eestimaast üle käinud keeristorm. Suur osa endisest maailmast on õhku haihtunud, vanad ajakirjanumbrid kõneleksid otsekui elust teisel planeedil. Inimesed peavad õppima elama sootuks uutmoodi. Ja ometi on mingid asjad endised - need kõige iidsemad, kõige varjatumad. See annab lootust, et ka kurjad ajad õnnestub siiski üle elada.

Lavastus esietendub Eesti teatrite suurprojekti „Sajandi lugu“ raames. Tegemist on Eesti teatrite ühise kingitusega Eesti Vabariigile tema 100. sünnipäevaks. Selle raames mängitakse läbi kogu Eesti Vabariigi senine ajalugu. Nii osalevate teatrite arvu kui sarja kestust arvestades on see Eesti teatriloo suurim lavastus. „Sajandi loos“ osaleb 22 teatrit, kes toovad lavale 12 lavastust, millest iga lavastus käsitleb ühte aastakümmet Eesti ajaloost. Sari vältab augustist 2017 kuni juulini 2018. Rohkem infot kogu sarja kohta leiab siit.
Esietendus 1. detsembril Endla suures saalis.

Sündmuse koduleht: http://www.endla.ee

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet KAARNAKIVI PERENAINE / Endla teater KAARNAKIVI PERENAINE / Endla teater Pärnu Teater Endla, Eesti 13.30 - 18.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti