Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kadrikräu: Otava Yo + sõnasõda

L 24.11.2018 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
10.00 - 15.00
Ka sel aastal kutsume kõiki üles seljatama halloweeni ja peame üheskoos kadripäeva! Tegemist on aasta pimedaima aja pidustustega, seega kestab pidu hommikust hommikuni! Päeval õpetame ja õpime üheskoos, kuidas olla kadrisant ja mida see sanditamine üleüldse tähendab. Enne pidu jookseme koos kadrisanti ja õhtul toimub Pärimusmuusika Aida suures saalis teistkordne mõõduvõtt sõnasõjas Eesti rohkem ja vähem tuntumate räpparite vahel ning kõik selle võtab kokku ansambel Otava Yo, kes tantsitab kõik kadrid hingetuks! Korralik kräu garanteeritud!

Otava Yo
Otava Yo ilmselt pikka sissejuhatust ei vaja. Need vene mürakarud on Viljandi ja Eesti publikule juba nii suured lemmikud. Valgete maikade, talupojakuubede ja laperdavate läkiläkidega keevalised Otava Yo poisid Peterburist lennutavad vene rahvalaulu traditsioonid tulise juti saatel digitaalajastusse. Ettevaatust, Otava Yo kontsertidel on täheldatud ulatuslikke ringtantsupuhanguid ja metsikut üles-alla hüplemist! Lüüriline gusli, universaalne kitarr, ulguv torupill, kriipiv viiul ja mõnus slaavi tümakas lubavad tõelist kütet. Kõrva paitavad romantilised talupojaballaadid, lood kangelaslikest meremeestest, kitsedest ja pliinidest. Kõike seda saadab nutikas huumor ja ootamatud, testosterooni pritsivad tantsunumbrid. Sellest tuleb üks korralik vene pidu, täis kirge, hullusi ja nalja!
Kadri kräul esitleb Otava Yo oma värsket albumit!Alexey Belkin - torupill, gusli, vile, laul
Petr Sergeev - basstrumm
Dmitrii Shikhardin - viiul, laul
Alexeey Skosyrev - kitarr, laul
Timur Sigidin – basskitarr
Iuliia Usova – viiul, laul


Sõnasõda
Sõnasõda on teist korda toimuv aktsioon, kus mõnusa biidi saatel ja räpivormis võetakse sõna halloweeni ja santluse teemadel. Eesmärgiks on ülistada sanditamist kui Eesti kommet ja tava ning seeläbi ka meie pärimuskultuuri ja ehk ka ennast paremini tundma õppida. Sõna saavad nii amatöörlikud kui professionaalsed räpparid, nii Viljandi elanike kui pärimusmuusikute seast, nii suured kui väikesed sanditajad.

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kadrikräu: Otava Yo + sõnasõda L 24.11.2018 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 10.00 - 15.00
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee