logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kesköö ooper / MIDNIGHT OPERA

T 26.11.2019 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
Hea klient!
 
Teatame, et 26.11.2019 toimuma pidanud «Kesköö ooper» jääb ära .
 
Pileteid saab tagastada kuni 10.12.2019
Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.
PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Studio Illusion esitleb unikaalset ooperiprojekti – „Midnight Opera“ sümfooniaorkestri Tauria saatel, mida juhendab maestro Mihhail Golikov. Show toimub inglise ja itaalia keeles.

„Midnight Opera“ – see on käegakatsutav teater, interaktiivne ooper, milles iga vaataja võib igal hetkel olla kaasatud muusikalisse teatraalsesse tegevusse. Ühildades ooperile kõrge professionaalse vokaalse meisterliku ja iroonilise vaatenurga, on solistid loonud oma tavapäratu, kuid kaasahaarava žanri – popooperi.

Mariinski teatri solistid laulavad otse vaatajate ees, lõhkudes kõik ooperi stereotüübid ning muutes klassikaliste teoste ettekanded unustamatuks kaasahaaravaks show’ks. Ettekandmisele tulevad aariad, duetid ja stseenid populaarsetest P. Tšaikovski, G. Bizet, G. Puccini, W.A. Mozarti ja G. Verdi ooperitest.

„MIDNIGHT OPERA“ pole kontsert klaveri ääres! See on üks värvikas muusikaline ja teatraalne tegevus, kuhu on kaasatud kõik kohalviibijad!

Kontserdil osalevad Mariinski teatri solistid: Lev Elgardt, Dmitriy Koleushko ja Anastasiya Maksimova, Veronika Segienya.

Tauria sümfooniaorkester on Peterburi üks kõige populaarsemaid kollektiive, mille repertuaari kuuluvad nii klassikalised kui ka maailma popmuusika teosed. Tänu esituse kõrgele tasemele on kollektiivil ulatuslik külalistegevus Venemaal ja kogu maailmas, nad annavad kontserte kõige prestiižsemates saalides Austrias, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias, Hollandis, Venemaal, Prantsusmaal, Hiinas.

MIKHAIL GOLIKOV on Tauria sümfooniaorkestri kunstiline juht ja peadirigent. Tavapäratu isiksus, julge eksperimenteerija, kellele on omane kõrge professionaalsus. Tema loomingulisus ja emotsionaalne esitus ei jäta külmaks tuntud teaduse- ja kultuuritegelasi: Žoress Alfjorov, Irina Bogacheva, Lyudmila Verbitsaya, Elena Obrazcova, Sergey Slonimskiy, Igor Butman, Francis Goya, Michel Legrand, Edvin Marton ja veel paljusid teisi.

Sündmuse koduleht: https://www.studio-illusion.com/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Kesköö ooper / MIDNIGHT OPERA T 26.11.2019 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn
Hinnainfo
Pileti hinnad vahemikus 22 € kuni 46 € (vastavalt istekohale).

Lisainfo:
Kestus 2 h 00 min
Sissepääs al. 18.00 
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.
Ligipääs ratastooliga olemas.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Bestevent MTÜ
Kangelaste prospekt 7a-22 Narva Ida-Virumaa
55514868
info@studio-illusion.com
reg.nr: 80563556
Samas toimumiskohas
Osta pilet Curly Strings ja sõbrad. "Lastele" PopulaarnePopulaarneCurly Strings ja sõbrad. "Lastele" Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Palju õnne, Ellerhein ja Vox Clamantis! Palju õnne, Ellerhein ja Vox Clamantis! Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Deutsche Kammerphilharmonie Bremen PopulaarnePopulaarneDeutsche Kammerphilharmonie Bremen Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 40.90 - 50.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ERSO: SÜMFOONILINE LÕUNA III. ERSO 95 PopulaarnePopulaarneERSO: SÜMFOONILINE LÕUNA III. ERSO 95 Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 9.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ERSO: ERSO 95 PopulaarnePopulaarneERSO: ERSO 95 Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 19.90 - 26.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!