logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kaie Massaažituba

Kaie Massaažituba
10.00 - 50.00
Müügil Kaie Massažitoa kinkekaardid väärtusega 10 €, 15 €, 17 €, 30 €, 34 €, 45 € ja 50 €. Kinkekaardi kehtivusaeg on 2 kuud.
Teenused:
Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik, mis kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Seda tehakse nii õliga kui kuivalt. Vastavalt kliendi soovile võib teha massaaži kogu kehale, aga ka erinevatele kehaosadele. Massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Samuti suureneb massaaži tulemusel organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Kupumassaaž on massaažiliik, kus kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon, klaas, savi) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kupumassaaž on masseerimismeetod, kus kupuga tekitatud vaakumi abil stimuleeritakse nahka ja selle kaudu kogu organismi. Massaaž parandab liigeste jäikust, ainevahetust. Kupumassaaži võib teha enamusele kehapiirkondadele sõltuvalt kliendi kaebustest. Häid tulemusi annab kupumassaaž järgmiste vaevuste korral: kroonilised lihas- ja liigesehaigused, õlavöötme- ja seljavalud, astma, bronhiit, unetus, depressioon, üleminekuea vaevused.

Meemassaaž on pärit Tiibetist. See on tõhus ja efektiivne meetod naha pehmendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Mesi toidab nahka ja rikastab organismi bioaktiivsete ainetega. Väga häid tulemusi saavutatakse võitluses tselluliidiga. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja masseeritava keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Meemassaaži kasutatakse lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge ja krooniliste liigeseprobleemide raviks. Kahjuks ei sobi see massaaž meeallergikutele ega tiheda karvkattega inimestele.

Tselluliidimassaaži tehakse vaakummmassaaži ehk kupumassaaži erineva suurusega kuppudega. Tselluliidimassaaži teostamisel kasutatakse taimseid õlisid. Teostamise piirkonnad on samad mis meemassaažil. Lõpetuseks tehakse muljuvate võtetega massaaži. Tselluliidimassaaži toimel elavdatakse vere- ja lümfiringlust, mis ergutab jääkainete väljumist organismist ning parandab ainevahetust kudedes, samuti parandab massaaž naha toitumist ja hapnikuga varustamist, rakud uuenevad kiiremini ja vananemisprotsess aeglustub, väheneb stress ja ärevus, paraneb hormonaalne tasakaal.

Laavakivimassaaž on iidne Hiina rahvamedistsiini kunst, mis ühendab tasakaalustava ja puhastava massaaži toimet ja laavakivi omadust akumuleerida enda sees soojust ja energiat, mõjutades meridiaanide süsteemi bioaktiivseid punkte. Massaaž lõdvestab ja venitab masserides kehast minema lihaspinged, asendades selle hea tuju ja uue energiaga. Massaaž aitab ka stressi, unetuse, hingelise tasakaalutuse puhul. Kivimassaažil on positiivne mõju ka nahale, aidates hoida seda puhta ja säravana.

Asukoht:
Suur-Jõe 75-213. 2 korrus, Pärnu
 
Lisainfo ja broneerimine:
tel +372 56 821 927
E-post: kaiemassaaz@gmail.com

Avatud: E-R 8.00-18.00

Sündmuse koduleht: http://www.kaiemassaaz.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Toimumiskoht Hind  
Kaie Massaažituba Kaie Massaažituba 10.00 - 50.00
Hinnainfo
Müügil Kaie Massažitoa kinkekaardid väärtusega 10 €, 15 €, 17 €, 30 €, 34 €, 45 € ja 50 €
Kinkekaardi kehtivusaeg on 2 kuud.
 
Asukoht:
Suur-Jõe 75-213. 2 korrus, Pärnu
 
Lisainfo ja broneerimine:
tel +372 56 821 927
E-post: kaiemassaaz@gmail.com

Avatud: E-R 8.00-18.00
Toimumiskoht
Kaie Massaažituba
Suur-Jõe 75 Pärnu Eesti
Teenust pakub
Kaie Massaažituba OÜ
Lõvi tee 16 Papsaare küla, Audru vald 88317 Pärnumaa
kaiemassaaz@gmail.com
reg.nr: 12606624