Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Põnev seiklusrada Valgeranna Seikluspargis

8.00 - 23.00
VALGERANNA SEIKLUSPARK
 
Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, pikad liud maa ja taeva vahel – see on seikluspark puude otsas! Kaunil Valgeranna rannal, rohelises metsatukas seigeldes avastad ennast ja kaaslasi põnevates olukordades. Iga rada on uutes kõrgustes ning üllatab erinevate takistustega. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel). Mereäärselt rajalt imelised vaated Pärnu lahele! 
Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed.
Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 30 minuti järel. Seikluspargi reeglitega saad tutvuda siin.
Vabalangemise hüpe!
Testi enda piire või pane sõber proovile, närvikõdi garanteeritud! Hüppe sooritad spetsiaalse seadme abil 10 m kõrgusel olevalt platvormilt. Vabalangemise hüpet on võimalik osta ka seiklusraja piletita. Kaalupiirang 20-120 kg.
Millised rajad valida?
·       Lasteparki soovitame 2-7aastastele põngerjatele. Pargis on 2 rada, mis asuvad ca 1 m kõrgusel. Radasid võib läbida mitu korda (ajalist piirangut ei ole).  Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata (pilet tuleb soetada vaid lapsele).
·       Seiklusrajad 1-3 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 115 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 1,5 tundi. Rajad asuvad 1,5-6 m kõrgusel.
·       Seiklusrajad 1-6 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 140 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 2,5 tundi. Viimased rajad asuvad 10-12 m kõrgusel.
·       Vabalangemishüpe sobib kõigile, kes närvikõdi armastavad. Kaalupiirang 20-120 kg. Kõrgus 10 m.
Ööronimine!
Hilissuvises metsas, pimedas turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Pimedus lähendab inimesi ja esitab uutmoodi väljakutse! Koos omade ja võõrastega saad seigelda meie kõrgradadel, valgustuseks pealambid ja üksikud tõrvikud. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad.
Ööronimine toimub Muinastulede ööl, augustis 2020. Lisainfot ürituse kohta leiad siit.
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo
Põnev seiklusrada täiskasvanule 23€
Põnev seiklusrada noorele 19€
Põnev seiklusrada 8-12a lapsele 12€
Põnev seiklusrada 2-7a lapsele 8€
 
Kinkekaart kehtib 1 aasta
Teenust pakub
Seikluspark OÜ
Liiviku 4 Tallinn Harjumaa
info@valgerannaseikluspark.ee
reg.nr: 11227787