Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Aloha Surf - Purjelaua algkoolitus

Müügil Aloha Surfi Purjelaua algkoolituse kinkekaart väärtusega 110 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 15. juuni - 15. september 2017.

Koolitusel osalejate arv: 1
Koolituse kestvus: 4 (3+1) tundi


Purjelauasõit on suurepärane ala igas vanuses harrastajale. Eelduseks on kaine meel, aktiivne suhtumine ning elementaarne ujumisoskus. Purjelauasõit on põnev hobi, väljakutseid pakkuv spordiala aga ka elustiil. Alohas kasutame professionaalset õppevarustust, et tagada kiire ja turvaline õppimine.
Meie rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooniga instruktorite õppemetoodika ja väike grupp garanteerib tõhusa kursuse igale õpilasele. Algteadmised purjelauaga sõidust on võimalik omandada ühe päevaga. Pärast algkoolituse läbimist on aga suur kaal iseseisval tööl ja harjutamisel.
Purjelaua algkoolitus kestab kokku neli tundi. Instruktor on õpilastega vees 3 tundi ja hiljem saab igaüks iseseisvalt harjutada veel ühe tunni oma vastomandatud oskusi ja teadmisi.
Aloha Surfi eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset purje- ja lohelaua koolitust, varustust ja muud sellega seonduvat. Alohas õpetavad vastava väljaõppega spetsialistid.
Kinkekaart kehtib kuni 15. septembrini 2017. Hooaeg algab juunist ja kestab kuni septembri keskpaigani (hooaja kestus võib varieeruda).
Et teaksime Sinuga arvestada palume eelnevalt oma tulekust kindlasti teada anda.
Koolitatavatel palume kaasa võtta hea tuju, käterätik ja ujumisriided ;). Omalt poolt anname selga sooja kalipso ja kogu vajamineva õppevarustuse.

Kontakt:
Paikneme Pärnu Rannapromenaadi lõpus
Mob: +372 56 941 133
E-post: info@aloha.ee
Avatud:
E-P 10:00 - 18:00 (15.05 - 15.09.2017)
Sündmuse koduleht: http://www.aloha.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Müügil Aloha Surf¨i Purjelaua algkoolituse kinkekaart väärtusega 110 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 15. juuni - 15. september 2017.

Teenust pakub
Kolevant OÜ
Kopli 40a-7 Tallinn 10412 Harjuma
info@aloha.ee