Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HOLLYWOOD - laskmine käsirelvadest

140.00
Müügil Taktikalise laskmise keskuse kinkekaart - pakett HOLLYWOOD väärtusega 140.00 €
Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.


Tunne end nagu Hollywoodi staar actionfilmis!

Tule proovi kätt lasketiirus! Teie kasutuses on tõenäoliselt põhjamaade parima varustusega lasketiir! Oma ala tipp-professionaalidest instruktorite käe all saab turvaliselt proovida laia valikut erinevaid tulirelvi.
Eelnev kogemus pole vajalik, üritus möödub turvalises ja meeldivas õhkkonnas.
Lasta saab alates 12. eluaastast ja relvaluba pole nõutav!
Ootame ka laskmishuvilisi naisterahvaid!

NB! Nõutav on isikut tõendav dokument!
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all!

Pane ennast proovile ja vaata edaspidi märulifilme uue pilguga!

Pakett Hollywood sisaldab:
137 lasku.
aeg: kokkuleppel
kestvus: 2 tundi

Turvareeglite tutvustamine ja relvakäsitsusinstruktaaž.
Püstol Walther P22 summuti ja lasersihikuga. 10 lasku. James Bondi vaiksete operatsioonide relv. Laskmise juures heli sisuliselt puudub!

Poolautomaatne püstolkuulipilduja MP5 (ehk GSG5), väiksekaliibriline ja summutiga. Lisaks punatäppsihik. 15 lasku. Tegu on vaikse ja väga täpse kõrgtehnoloogilise relvaga, mida kasutatakse näiteks pantvangikriiside lahendamisel. Ka James Bond armastas seda relva kasutada!

2 Glocki püstolit lasersihikuga, kaliiber 9x19 Para. 60 lasku. Võimalus lasta kiirelt kahest relvast korraga! Mõlemal on 30 lasuline salv …nagu tõeline Hollywoodi staar!

Revolver .357 Magnum. 6 lasku. (Politseiakadeemia teema…).
Revolver Smith & Wesson, kaliiber .44 Magnum. 6 lasku. Magnum .357 revolvrist 2 korda võimsam! Dirty Harry legendaarne relv!

Taktikaline (lühike) pumppüss. 6 lasku. Relv on saanud hellitava nime Mr Roomcleaner, st ta on efektiivne lähivõitlusel ruumide (tänavate) nö puhastamisel. Tuntud riistapuu Terminaatori filmidest.

Spetznazi AK-47, punatäppsihiku ja summutiga. 20 lasku. Tegu on tippkonfiguratsioonis Kalašnikoviga, mida tsivilisti silm tavaliselt ei näe! Plastosad, summuti, punatäppsihik jm. Lasuheli on väga nõrk. Tabada saab kiirelt ja täpselt.

Taktikaline karabiin M4. 10 lasku. Proovime siis Hi-Tech relva! Ameeriklased kasutavad seda praegu oma jalaväe põhirelvana – nii tavasõdurid kui ka eriüksused. Meie oma on aga nö tuuningu läbi teinud ja omab kõikvõimalikke lisasid, kaasaarvatud zoomitav punatäppsihik. Ainult lasud kümnesse loevad!

Püstol Desert Eagle .50 AE. 3 lasku. Maailma kõige võimsam püstol kommentaare ei vaja.... tulelont torust on parajalt pikk! Kaliiber 12,7 mm, kaal 2 kg. Te võite proovida ühe lasu teha kahe käega hoides ja ülejäänud lasud ainult ühe käega...kui julgete! Pamela Anderson seriaalis VIP ju lasi nii....

„Kui vastu tuleb VÄGA SUUR oht“….. revolver Ruger .454 Casull Magnum. 1 lask. No-jahh…..casull on ”magustoit”, Eestis pole teist sellist, võib-olla leidub mõni Skandinaavias. Relv on tellitud USA-st. Relvandusajakirjad väidavad, et nii võimast käsitulirelva ei ole planeedil Maa tegelikult millekski vaja, ei jahipidamiseks, veel vähem enesekaitseks. Vihjena veel niipalju, et Dirty Harry .44 Magnum on sellest umbes 2,5 korda lahjem...
Iga relva jaoks saab laskemoona lisaks osta!

Asukoht:
Kopli 103, TALLINN
Vaata kodulehelt asukoha skeemi
http://www.tacticalshooting.ee/ee-contacts-view-4

Avatud:
E-R 12-18.00 või kokkuleppel!
Mob. +372 56 880 888
Helistage ja leppige aeg kokku!

Sündmuse koduleht: http://www.tacticalshooting.ee/

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Teenust pakub
Taktikalise laskmise keskus OÜ
Kopli tn 103 Tallinn 11712 Harju
info@tlk.ee