Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tantsuteater Gžel 'Lumekuninganna' show-ballett kogu perele/ Театр танца Гжель - "Снежная королева" Шоу-балет для всей семьи

P 16.12.2018 17:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
16.40 - 23.40
Tantsuteater "Gžel" (Moskva)

"LUMEKUNINGANNA"
Tantsuetendus kogu perele H. Ch. Andreseni muinasjutu ainetel
 
Kui Hans Christian Andersen üle 170 aasta tagasi lõi oma muinasjutu Lumekuningannast, siis ei osanud ta ilmselt ette kujutadagi, et seda võib mitte ainult jutustada, vaid ka tantsida.

Aga miks ka mitte? Kui lapsed lumes lõbusalt möllavad, siis tulebki sellest ju välja seesama tants, kui aga joonistavad uiskudega kergelt figuure jääle – see ongi juba täisväärtuslik ballett. Ja mitte ainult lumehelbed, kogu nende linnutiivul mööduv elu on ju tegelikult üks lõputu tantsuline lend.

Teater „Gžel“ ja koreograaf Grigori Kovtun on loonud unikaalse etenduse: siin tantsivad nii oravad kui lumehelbed, kohutavalt naljakad röövlid, siin vaheldub mure sõprade pärast siira lõbuga – selle kireva kanga peale on justkui kristallniidiga tikitud lihtne ja armas lugu väikse tüdruku väiksest südamest, milles on peidus suur ja lõputu armastuse jõud.

Tantsu keel, nagu ka armastuse keel, ei tunne piire ning ei kannata eelarvamuste all, see on arusaadav nii lastele kui ka täiskasvanutele terves maailmas. Aga erksad kostüümid, maalilised dekoratsioonid ja maagiline valgustus, mida täiendab virtuoosne tants, jätavad kustumatud muljed.

Teatrist:
Moskva riiklik akadeemiline tantsuteater „Gžel“ koos Igor Moissejevi ansambliga ja „Berjozkaga“ kuulub Venemaa kolme kõige tuntuma tantsubrändi hulka, mis on kuulsad ning piiri taga alati oodatud. Teatril on oma koreograafiakool, mille lõpetanud tantsivad terves maailmas, teatri repertuaar on eranditult mitmekülgne. See unikaalne tantsukollektiiv koondab oma loomingusse folgi, balleti ja music-halli, osatäitjate meisterlikkust toetab ka kõrgetasemeline stsenograafia kultuur – suurepäraselt õmmeldud kostüümid on juba iseenesest kunstiteosed.
Teater „Gžel“ on külastanud rohkem kui 60 riiki – Austriat ja USA-d, Saksamaad ja Brasiiliat, Itaaliat ja Jaapanit, Hiinat ja Kuubat, Mehhikot ja Taid – igal pool on neile saanud osaks vaimustatud vastuvõtt.


Etendus „Lumekuninganna“ on teatri esimene lasteetendus.

Sündmuse koduleht: http://www.fortius.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tantsuteater Gžel 'Lumekuninganna' show-ballett kogu perele/ Театр танца Гжель - "Снежная королева" Шоу-балет для всей семьи P 16.12.2018 17:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 16.40 - 23.40
Hinnainfo
Vastava koodiga on 03.12-10.12 piletid 20% soodsamad.

Ajakava:
16:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik
17:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
18:10 Orienteeruv lõpp

Ürituse lisainfo
• Üritus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolikohtade tellimiseks helistada 6659534 või kirjutada info@piletilevi.ee
  Ratastoolikohad asuvad I rõdul viimase rea taga, kui rõdu ei avata, paigutatakse ratastoolikohad parterisse
  Sissepääs ratastooliga: Solaris Keskuse 1 korruselt Artis Kino lifti kõrval olevast uksest või liftiga parklakorruselt

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Pileteid tagastada ega vahetada ei saa
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
55927427
fortius@fortius.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas