logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti I hingamislaulupidu

R 20.8.2021 11:00
Valgemetsa puhkeküla, Põlvamaa

Eesti I Hingamislaulupidu „Kas Sa armastad puhast õhku?“ leiab aset 20. augustil 2021 imekaunis Valgemetsa puhkekülas Põlvamaal.

Hingamislaulupidu on sündmus, mis seob endas teadliku hingamise praktikad, pärimuskultuuri, muusika ja looduslähedase eluviisi. Terve päeva jooksul on võimalik õppida Eesti parimate hingamistöö ekspertide käe all, osaleda mitmekesistes aruteludes ning tutvuda meie pärimuskultuuriga. Hingamislaulupeol osalemiseks ei pea olema varasemat kogemust teadliku hingamise praktikatega. Viime läbi meistriklasse ja õpitube, kust saab väärtuslikke näpunäiteid oma elukvaliteedi muutmiseks, toimub ühishingamine elava muusika saatel ja tervisetoodete laat väikeettevõtjatega nii Põlvamaalt kui üle Eesti.

Hingamislaulupeolt ei puudu muusika! Peaesinejaks on armastatud laulja Hedvig Hanson ning päeva jooksul astuvad üles hinnatud Eesti muusikud Triinu Taul, Rändaja, Lepaseree, Karolin Kõrre, Kadri Lepasson ning kauge külaline Eduardo Agni. Päev kulmineerub õhtuse ühishingamise ja -laulmisega, mis toob kõik osalejad kokku tähistama eestimaalaseks olemist osalt uuel ja teisalt meile kõigile armastatud moel.

Loe Hingamislaulupeost rohkem ja tutvu programmiga meie kodulehel www.hingamislaulupidu.ee

Kodulehel saadaval ka piletite eripakkumised.

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti I hingamislaulupidu R 20.8.2021 11:00 Valgemetsa puhkeküla, Põlvamaa 33.90
Hinnainfo
Täispilet 33 €
 
Lapsed, vanuses kuni 16 aastat (k.a.) saavad üritusele tasuta
 
Toimumiskoht
Valgemetsa küla
Valgemetsa Vastse-Kuuste vald Vastse-Kuuste vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Teadlik Hingamine OÜ
Mustamäe tee 167-64 Tallinn Harjumaa
info@teadlikhingamine.ee
reg.nr: 14372113