Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

IRINA ZAHHARENKOVA, ANAHIT NERSESYAN, IZUMI TATENO, RALF TAAL - VI EIVERE KLAVERIFESTIVAL / PIANO FESTIVAL

P 5.8.2018 15:00
Eivere mõis
10.50 - 15.50

5.08 Eivere mõis kell 15

GALAKONTSERT


Irina Zahharenkova, Anahit Nersesyan (Armeenia), Izumi Tateno (Soome/Jaapan), Ralf Taal

Kavas: Chopin, Liszt, Debussy, Sumera jt IRINA ZAHHARENKOVA
on oma generatsiooni üks väljapaistvamaid ja omanäolisemaid pianiste. Ta alustas klaverimänguga nelja-aastaselt koos emaga ja jätkas Tallinna Georg Otsa nim. Muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA), kus lõpetas magistriõpingud 2003. aastal (prof. L. Semper). Irina õpingud jätkusid EMTA doktorantuuris aastatel 2003-2011 ja Helsingi Sibeliuse Akadeemias kaitses ta magistrikraadi 2010. aastal (prof. Hui-Ying Liu Tawaststjerna). Irina on osalenud paljude väljapaistvate muusikute meistrikursustel ning esinenud rahvusvahelistel festivalidel Itaalias, Saksamaal, Soomes, Norras ja Eestis. Samuti on teda kutsutud solistina mitmete orkestrite ette. Irina annab pidevalt kammerkontserte esinedes nii klaveri kui klavessiini sooloteostega. Ilmunud on kaks kompaktplaati: 2010 ja 2012 Classical Recordsi ning 2009 DVD Estonian Records Productioni väljaandes. Irina repertuaar on väga lai hõlmates teoseid barokist kaasaegse muusikani. Käesoleval ajal elab ja õpetab Irina Zahharenkova Soomes ning on EMTA õppejõud. Lisaks on Irina õppinud veel ka orelit, keemiat ja Eesti-Soome filoloogiat.


RALF TAAL
on oma põlvkonna üks tunnustatumaid pianiste. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Ta on edukalt osa võtnud mitmest konkursist pälvides muuhulgas 1993. aastal Edvard Griegi 150. sünniaastapäevale pühendatud noorte pianistide konkursil  esikoha ning Schuberti nim. rahvusvahelisel pianistide konkursil 1995. aastal noorima finalisti eripreemia. R. Taal on olnud solistiks pea kõigi Eesti orkestrite ees  tehes koostööd selliste väljapaistvate dirigentidega nagu Eri Klas, Paavo Järvi, Anu Tali jpt. ning andnud arvukalt soolokontserte. Samuti on ta hinnatud ansamblipartner paljudele vokaal- ja instrumentaalsolistidele, muuhulgas Helen Lokuta, Oksana Sinkova, Pille Lill, Mati Palm jt. R. Taal töötab pedagoogina EMTA-s ja Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ning aastal 2011 pälvis ta Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia. 2014. aastal ilmus temalt sooloalbum Chopini klaverimuusikaga "Magic of Sound" (Estonian Record Productions).
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
IRINA ZAHHARENKOVA, ANAHIT NERSESYAN, IZUMI TATENO, RALF TAAL - VI EIVERE KLAVERIFESTIVAL / PIANO FESTIVAL P 5.8.2018 15:00 Eivere mõis 10.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15€
Sooduspilet 10€
(õpilane, tudeng, pensionär, muusikaõppeasutuse õpetaja, EIL liige)

Koolieelikutele on sissepääs tasuta.
Toimumiskoht
Eivere küla Paide vald Kesk-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja