logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Põlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF

L 30.10.2021 19:00 - P 30.10.2022 19:00
8.90 - 36.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Kallis piletiostja,

Teatame, et 30.-31.10.2021 toimuma pidanud Põlevate Kõrvitsate FEST ikkagi toimub ja lükkub järgmisesse aastasse. Uued kuupäevad on 29.-30.10.2022.

Samuti lükkub 30.10.2021 toimuma pidanud Sven Grünbergi autoriõhtu ANIMA+. Uus kuupäev selgub lähiajal. Täpsema info saamisel, saadame uue teavituse piletiostjatele meili ning uuendame info sündmuse lehel Piletilevis.

Neile, kes ostsid piletid festivalile “Põlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF - 2-päeva pilet” Piletilevi kaudu, pakutakse voucherid kahele sündmusele, mis korraldab JAFF:

Helloween festivalile 29.-30.10.2022 ja noorsoo subkultuuri festivalile JZone3, mis toimub 23. - 24.aprillil 2022 Tallinna kultuurikatlas. Info kuidas saada voucherid ilmub huljemalt 1. novembril 2021 korraldaja kodulehel: www.animefest.eu.

Eelnevalt ostetud piletid saab tagastada alates 1. Novembrist  kuni 14. novembrini (k.a.).
 
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt alates.
 
Palume teatada pdf-piletite tagastamise soovist aadressil 
tagasiost@piletilevi.ee ja märkida kirja sisus tellimuse number. PDF-piletite omanikele tehakse tagasiost ja raha kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.

Tagasiostu avaldused võetakse vastu kuni 14. novembrini 2021(k.a.). Alates 15. Novembrist piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale.

Palume publiku ees vabandust ebamugavuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele!

Kohtumiseni,

Teie JAFF.

Põlevate Kõrvitsate festival
Tallinna Kultuurikatlas
 
Kultuurikombo -  2 sündmust ühesKatlas!
Tähed otsustasid nii, et Jaapani animafilmide festivali JAFF kulminatsioon langeb kõigi hingede öö eelõhtule ja see tähendab, et vaatajaid ootab ka rikkalik kultuuriprogramm halloween’i vaimus.
Noorte kunstnike installatsioon muudab Kultuurikatla õudusfilmide võtteplatsiks. Me kutsume teid nende võtete atmosfääri tunnetama.
Jaapani animatsioon viib meid hingede maailma, aga klassikaliste õudukate programm kõditab vaatajate närve.
Toimub cosplay esinejate võistlus teise maailma teemal. Deemonid, vampiirid, gothid ja teised säärased on lavale oodatud. Võistlema lubatakse kõik anime ja arvutimängude tegelased.
Cosplay grimmi meistriklassi viivad läbi Eesti, Läti ja Leedu professionaalsed grimeerijad. Spetsiaalselt teie jaoks on valmistatud ette Jakuutia filmide programm, sest just sealne filmikunst on viimasel ajal maailmas laineid löömas.
Me tutvume sahha rahva ehk jakuutide traditsioonidega, mis on tihedalt seotud hingede maailmaga. Jakuutia on ka teemantide maa. Festivalil saab tutvuda põhjamaiste kividega kaunistatud juveelidega ja ühel külalisel avaneb võimalus võita ehtne briljant!
Retromängude tsoonis avaneb võimalus võidelda zombide ja teiste kurjade vaimudega Toimub Warhammer 4000 meistriklass ja teisedki arutelud.
Oste saate sooritada Eesti suurimal noorte subkultuurikaupade turul ning stiilset käsitööd pakuvad Art Alley kunstnikud.
Kultuurikatelt kaunistavad sajad kõrvitsad. Me valmistame ette meisterklassi selle kollase köögivilja valmistamiseks ja sügismasendus peletamiseks. Festivali raames toimub kõrvitsa-latte valmistamise võistlus.
Hingede maailmas rändamise vahelduseks on külalistel võimalus ka midagi hamba alla pista.
Teid ootab muusikaline kava, mis tipneb kümnetele anima- ja mängufilmidele muusika kirjutanud helilooja Sven Grünbergi (*) autoriõhtuga.
See Halloween jääb teile kauaks meelde!
 
(*) – sissepääs Sven Grünbergi autoriõhtule on eraldi piletiga.
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Sündmus on peatatud Põlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF - Sven Grünbergi autoriõhtu ANIMA+ PeatatudPeatatudPõlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF - Sven Grünbergi autoriõhtu ANIMA+ Kultuurikatel, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Põlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF - 2-päeva pilet (2021 asendus) Põlevate Kõrvitsate FEST / 15. JAFF - 2-päeva pilet (2021 asendus) - Kultuurikatel, Eesti 8.90 - 36.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti